English
به خانه سینما خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 

سرویس فرهنگی و هنری فارسادامه...
تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز کشوررسالت شعر دینی مبارزه با ظالمان است؛ شناسایی ۳ شبکه بزرگ فساد بانکی؛ دستپاچگی اردوغان برای رسیدن به ترامپ؛ اشراف اطلاعاتی بر دانه درشت‌ها؛ سه نشست داغ انتخاباتی و نبرد سردار و زلاتان؛ از جمله عناوین صفحه اول روزنامه‌های امروز کشورند.
«عمل صالح» چگونه محقق می‌شود«عمل صالح» عنوانی است که قابل انطباق بر همه نوع کارهای خیر است. هر بنده‌ای که برای خدا کار کند عمل صالح انجام داده است عملی که نزد عقلا عمل خوبی باشد و برای خدا باشد عمل صالح به شمار می‌رود.
انتظارم از جشنواره تئاتر فجر بیشتر بود/ «مستأجر» مهمان پاریسی‌ها می‌شودکارگردان نمایش «مستأجر» گفت: خوشحال بودم که برای فجر کاندید ۵ بخش شدم اما عجیبش این بود که حتی برای یکی هم جایزه نگرفتیم؛ نمی‌دانم شاید چنین چیزهایی عادی باشد ولی برای من خیلی عجیب است. جشنواره با همه اتفاقات خوب و بدش گذشته اما من به شخصه انتظاراتم بیش از این بود.
اهدای نشان ویژه دانشگاه علوم پزشکی اهواز به فیلم «برادرم خسرو»دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپوراهواز با تندیس و نشان ویژه از احسان بیگلری کارگردان «برادرم خسرو» تقدیر کرد.
کرسی‌های تلاوت نفحات القرآن در سه منقطه تهران برگزار شد+عکس و صوتکرسی‌های تلاوت نفحات‌القرآن هفته گذشته در سه منقطه از شهر تهران با حضور آقایان سیداحمد مقیمی، وحید خزایی و رضا صباغی برگزار شد.
فروش «خوب بدجلف» از 1 میلیارد و نیم عبور کردماه اسفند معمولاً مخاطبان کمتر به سالن‌های سینما اقبال نشان می‌دهند اما در این شرایط فیلم کمدی «خوب بد جلف» توانسته نظر مخاطبان را به خود جلب کند.
هجدهمین جشنواره نمایش های آیینی سنتی برگزار می شودهجدهمین جشنواره نمایش های آیینی و سنتی از 10 شهریور در تهران برگزار می شود.
تئاتر غربی و شرقی ندارد/مرزهای هنری جهان برداشته شده است/مصرف گرایی بلای خانمان سوز بشر استنویسنده، کارگردان و بازیگر پیشکسوت تئاتر عنوان کرد: تئاتر غربی و شرقی ندارد و کاری هم با سیاست ندارد. سیاست در مقابل تئاتر امری بی ارزش است اما هنر در هر جای زمین با دیگر سرزمین‌ها یکسان است.
اختصاص مکانی برای آکادمی تئاتر فیزیکالشهرام کرمی در مراسم یادبود «بهرام ریحانی» و «مجید بهرامی» پیش از اجرای نمایش هدیه مرموز از اختصاص مکانی برای فعالیت آکادمی تئاتر فیزیکال در این مجموعه خبر داد.
تهیه‌کننده «اخراجی‌ها» در بستر بیماریحبیب‌اله کاسه‌ساز تهیه‌کننده سینمای ایران به دلیل بیماری گوارشی مدتی است که در بیمارستان بستری است.
تعداد نمایش:۱ ۲
۲۰ مورد، صفحه ۱ از ۲