English
به خانه سینما خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 

سرویس فرهنگی و هنری فارسادامه...
نویسنده رمان «فرنگیس» این‌بار خاطرات خودش را می‌نویسد/ خاطرات تلخ و تکان‌دهنده از 8 سال دفاع مقدسفرنگیس فتاحی از نگارش خاطرات دوران کودکی خود که همزمان با جنگ 8 ساله بود خبرداد و آن را حاوی خاطرات تلخ و تکان دهنده دانست.
مقررات حضور ناشران در نمایشگاه قرآن اعلام شد/ توصیه به مردم؛ هشدار به ناشران متخلفمعاون نظارت بر چاپ و نشر قرآن سازمان دارالقرآن‌ با اشاره به تدوین مقررات حضور ناشران در بیست‌وپنجمین نمایشگاه بین‌‌المللی قرآن کریم به ناشران متخلف هشدار داد.
از حضور سخنران جهنمی تا غبطه حاتمی‌کیا به خاطرات علی خوش‌لفظآخرین راوی شب خاطره حسینیه امام خمینی، ابراهیم حاتمی‌کیا است. کارگردان فیلم‌های دفاع مقدس می‌گوید: من اگر یک هزارم خاطرات آقای خوش لفظ را داشتم خیلی بیش از اینها می‌توانستم تصویر بسازم».
«امتحان نهایی» در فرهنگسرای ارسباران اکران و نقد می‌شودفیلم سینمایی «امتحان نهایی» به کارگردانی عادل یراقی و نویسندگی عباس کیارستمی یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۸ در فرهنگسرای ارسباران با حضور عوامل اکران، نقد و بررسی می‌شود.
برگزیدگان جایزه فرشته معرفی شدنداختتامیه سومین دوره جایزه فرشته همراه با اهدای جوایز برگزیدگان و بزرگداشت علیرضا رمضانی، مدیر نشر مرکز عصر پنجشنبه 4 خرداد ماه در شهرکتاب فرشته برگزار شد.
ربنا گو در مناجات شبت/ شور بر پا کن به یا رب یا ربتمحمدعلی یوسفی از شاعران کشورمان همزمان با فرارسیدن ماه نزول قرآن ماه مبارک رمضان شعری با عنوان «ضیافت» سروده است.
بهترین کار در ماه مبارک رمضان/ چرا باید روزه بگیریم؟قرآن می‌فرماید: روزه بگیرید «لَعَلَّکُمْ تَتَّقُونَ» (بقره/183) تا باتقوا شوید. بیشتر گناهان یا از غضب است یا شهوت، گرسنگی و تشنگی غضب و شهوت را کنترل کرده و در نتیجه آمار فساد هم کم می‌شود.
ترتیل جزء 1 قرآن با صدای «منشاوی» و «کریم منصوری»+ صوتدر نخستین روز از ماه مبارک رمضان، تلاوت ترتیل جزء 1 قرآن کریم با صدای «محمدصدیق منشاوی و کریم منصوری» تقدیم روزه‌داران می‌شود.
خدایا مرا از خواب غافلان، بیدار کن+صوتدرحالی وارد ماه مبارک رمضان امسال می‌شویم که در آن از خداوند عالمیان می‌خواهیم: ما را در زمره روزه‌داران و نمازگزاران حقیقی خویش قرار داده و از گناهان ما در گذرد، چرا که او عفو کننده گناهکاران عالم است.
تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز کشورمتخلفان انتخابات مجازات شوند؛ ظریف سفیر جهانی ام‌اس شد؛ نگرانی‌ها از افزایش تورم بالا گرفت؛ چراغ‌های راهنمایی گویا می‌شوند؛ پوست‌اندازی کابینه و کامیابی‌نیا در پرسپولیس ماندنی شد؛ از جمله عناوین صفحه اول روزنامه‌های امروز کشورند.
تعداد نمایش:۱ ۲
۲۰ مورد، صفحه ۱ از ۲