English
به خانه سینما خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 

سرویس فرهنگی و هنری فارسادامه...
ترسناک‌ترین داستان‌های جهان در یک کتابکتاب «وقتی که شهر خفته است» (داستان‌های کوتاه ترسناک از نویسندگان قرن بیستم) توسط انتشارات مروارید منتشر شد.
ترتیل صفحه 34 قرآن با صدای استاد «پرهیزکار»+دریافتامام علی(ع) فرمودند: «خداى تعالى کتابى راهنما فرستاد و در آن خوب و بد را روشن ساخت. پس راه خوبى را پیش گیرید تا هدایت شوید و از راه بدى دورى جویید تا به مقصد برسید».
دلِ آتش نشان آتش فشان استولی الله کلامی زنجانی از شاعران پیشکسوت کشورمان در واکنش به حادثه تلخ شهادت آتش نشانان چند دو بیتی سروده است.
«کتاب زندیق» مصطفی جمشیدی به کتابفروشی‌ها رسیدرمان «کتاب زندیق» اثر مصطفی جمشیدی از سوی انتشارات علمی و فرهنگی روانه بازار کتاب شد.
گزارش‌های لحظه به لحظه از وقایع تاریخی در یک مجموعهانتشارات دلیل ما به تازگی تعدادی از کتاب‌های «گزارش لحظه به لحظه از...» را تجدید چاپ کرده که در این میان کتاب «گزارش لحظه به لحظه از واقعه غدیر» به چاپ هشتاد و هشتم رسیده است.
به جای تماشاچیان فاجعه پلاسکو، توسعه بدقواره شهری را محکوم کنیم!باید توجه کنیم که مردم خود قربانیان اصلی ساختارهایی هستند که حادثه پلاسکو را نیز ایجاد کرده است. ما باید به جای نگاه از بالا به پایین و تحقیرآمیز با مردم به صورت همدلانه با فرهنگ عمومی برخورد کنیم.
38 کتاب جدید فصل پنجم منتشر شدانتشارات فصل پنجم به تازگی 38 کتاب جدید در حوزه شعر و ترجمه شعر منتشر کرده است.
قحطی 1919 ایران تعمدی و نسل‌کشی بود/انتشار کتاب ماجرا‌های دانسترفورث تطهیر جنایت‌ها‌ی انگلیس در ایران استاستاد روابط بین‌الملل دانشگاه تهران با بیان اینکه قحطی 1919 تعمدی و نسل‌کشی بود، گفت: انتشار کتاب ماجرا‌های دانسترفورث تطهیر جنایت‌ها‌ی انگلیس توسط ایران است.
اعلام جزئیات اختتامیه دومین سوگواره عبرات/ تقدیر از دو شرکت کننده هنرمندجزئیات اختتامیه دومین سوگواره فرهنگی و هنری عبرات که روز چهارشنبه ۶ بهمن ماه در تالار وزارت کشور برگزار می شود، اعلام شد.
از ظرفیت انجمن سینمای جوان برای فعالیت‌های استانی هنر و تجربه استفاده شود!رئیس سازمان سینمایی گفت: ما تجربه موفق گروه هنر و تجربه را داریم و باید بررسی کنیم چگونه می‌توان برای فعالیت‌های استانی هنر و تجربه از ظرفیت انجمن سینمای جوان استفاده کرد.
تعداد نمایش:۱ ۲
۲۰ مورد، صفحه ۱ از ۲