English
به خانه سینما خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 

سرویس فرهنگی و هنری فارسادامه...
فضلی‌نژاد: منتقدان حمایت حاکمیت از هنر انقلاب کمی تاریخ بخوانندفضلی نژاد ضمن لازم دانستن حمایت از فیلم‌های ارزشمندی مانند «ماجرای نیمروز» گفت: ارتش آمریکا برای تهیه یک سکانس از فیلم «جان فورد»، ۵۰۰ دوربین خودکار در اختیار آنها گذاشت.
مشاور اجرایی معاون سیما منصوب شدطی حکم مرتضی میرباقری معاون سیما، سید غلامرضا میرحسینی به سمت مشاور اجرایی معاونت سیما منصوب شد.
سفر به ارمنستان کسب و کار یادگیری زبان فارسی را هم رونق بخشیددر سال‌های اخیر مردم ارمنستان خیلی دوست دارند زبان فارسی را بدانند چرا که مسافران و گردشگران زیادی از ایران به ارمنستان می‌آیند و به همین دلیل مردم و مخصوصا کسبه نیاز دارند فارسی بدانند.
داستان زندگی میثم تمار در «باغ طوطی» خواندنی شدرمان «باغ طوطی» اثر مسلم ناصری که به زندگی میثم تمار پرداخته منتشر شد.
«دو تا سیب شیرین» برای خردسالان منتشر شدکتاب شعر «دو تا سیب شیرین» سروده خاتون حسنی از سوی انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شد.
رقابت شهرزاد کمال زاده با یک فوتبالیست در برنامه بوی عیدیبرنامه بوی عیدی که هر شب ساعت ۲۳:۱۵ دقیقه پخش می‌شود، امشب میزبان یک بازیکن فوتبال و یک بازیگر است که با یکدیگر رقابت می‌کنند.
عیدانه شبکه افق در «چهارباغ» خاطره‌هامجموعه نمایشی «چهارباغ» با روایتی اصیل و ایرانی روی آنتن شبکه افق می‌رود.
می‌دانستیم که با «جناب خان» مقایسه می‌شویم/ عروسک‌های خندوانه بهتر می‌شوندصداپیشه عروسک «مارال» در «خندوانه» گفت: از همان ابتدا که پیشنهاد و طرح این چهار عروسک را به ما دادند، خودمان می‌دانستیم که با جناب خان مقایسه خواهیم شد. برای همین از اول سخت‌گیری می‌کردیم و جلسه‌های زیادی می‌گذاشتیم.
خطری که گوهر خیراندیش و رؤیا تیموریان را تهدید می‌کند/ همراهی دورهمی مدیری با دیوار به دیواریکی از حُسن‌های تلفن همراه و فضای مجازی را در پشت صحنه سریال‌ها به روشنی می‌توان فهمید و آن هم جلوگیری از همهمه و صحبت‌های دو نفره است. اغلب عوامل در زمان استراحت‌شان با تلفن‌های‌شان سرگرم شده‌اند و کمتر صدای پچ‌پچ به گوش می‌رسد.
جزئیات اجرایی طرح ملی رحله 3 به تصویب رسید/ انتصاب اعضای ستاد طرحدومین نشست ستاد طرح ملی رحله 3 با رویکرد معرفی اعضا در سال 96 و تصویب جزئیات اجرایی طرح دیروز در مرکز مدیریت بیت‌الاحزان برگزار شد.
تعداد نمایش:۱ ۲
۲۰ مورد، صفحه ۱ از ۲