English
به خانه سینما خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 

سرویس فرهنگی و هنری ایرناادامه...
تکذیب حضور بازیگر زن ترک در پروژه تازه اصغر فرهادی

تهران - ایرنا - روابط عمومی فیلم اصغر فرهادی حضور بازیگر ترک را در پروژه تازه این فیلمساز، تکذیب کرد.


آغاز نمایش «پیشی خورد» درخانه نمایش و تقدیم اجرای اخککندو به کارکنان تئاتر شهر

تهران - ایرنا - نمایش «پیشی خورد» از امروز در خانه نمایش اداره تئاتر به روی صحنه می رود و گروه اجرای نمایش اخککندو یک اجرا را به کارکنان تئاتر شهر تقدیم کردند.


فیلمنامه خوانی فانتزی «قصه پری دریایی» اجرا شد

تهران - ایرنا - نخستین مراسم فیلمنامه خوانی فانتزی با فیلمنامه «قصه پری دریایی» که برای اولین بار در خاورمیانه برگزار می شود، اجرا شد.


بررسی اکران آثار کودک ونوجوان/«پا تو کفش من نکن» چهارشنبه روی پرده می رود

تهران - ایرنا - سخنگوی شورای صنفی نمایش از اکران فیلم سینمایی «پا تو کفش من نکن» از روز چهارشنبه هفته جاری خبر داد و گفت، راهکارهای نمایش فیلم های گروه کودک و نوجوان در جلسه شورای صنفی نمایش بررسی است.


نفس های آخر سینما در آستارا

آستارا - ایرنا - شهرستان مرزی آستارا که از دهه های گذشته دارای سینما و علاقمندان به هنر هفتم بود ،در سال های اخیر به دلایلی نظیر ظهور ماهواره با کمبود تماشاگر و خطر تعطیلی تنها سینمای شهر مواجه است.


راهیابی 36فیلمنامه و 11 فیلم به مرحله رقابتی جشنواره پویانمایی رضوی

گرگان - ایرنا- دبیر جشنواره ملی پویانمایی رضوی به راهیابی ٣٦ فیلمنامه به بخش رقابتی نهمین جشنواره پویانمایی رضوی اشاره کرد و گفت: آئین پایانی جشنواره به مناسبت دهه کرامت و چهارم مردادماه به میزبانی گرگان مرکز استان گلستان برگزار می شود.


بهرام رادان به پروژه «سی» پیوست

تهران - ایرنا- بهرام رادان بازیگر سینما به پروژه «سی» پیوست تا برای اولین‌بار حضور در عرصه تئاتر را با این پروژه که اثری از همایون شجریان و سهراب پورناظری است، تجربه کند.


گمشده افراد با آسیب های اجتماعی سر منشاء الهی است/نمایش «یک دقیقه و سیزده ثانیه» دردنگار است

تهران- ایرنا- کارگردان نمایش «یک دقیقه و سیزده ثانیه» با بیان اینکه این اثر نمایشی درد نگار است گفت: افراد با آسیب های اجتماعی از فرهنگ ایرانی اسلامی دور شده و سرمنشاء الهی را گم کرده اند.


مروری بر تاریخچه سینما و نقد فیلم در سینمای جوانان انزلی

انزلی –ایرنا- انزلی از شهرهای تاثیرگذار در تاریخ سینمای ایران با فیلمسازان متقدمی چون ابراهیم مرادی به همت انجمن سینمای جوانان این شهر دو شب را با حضور منتقدان برجسته سینمایی به مرور سینمای ایران پرداخت.


ادامه تصویربرداری سریال «پایتخت 5» در اطراف تهران

تهران - ایرنا - گروه تولید سریال تلویزیونی «پایتخت 5» بعد از ضبط تصاویر مربوط به سکانس های هواپیما و بالن در شمال کشور، برای ادامه تصویربرداری به اطراف تهران آمدند.


تعداد نمایش:۱ ۲
۲۰ مورد، صفحه ۱ از ۲