English
به خانه سینما خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 

سرویس فرهنگی و هنری ایرناادامه...
تقابل فرهادی با ترامپ/ ترامپ علیه ایران، فروشنده علیه ترامپ

مادرید-ایرنا- روزنامه ال پاییس در مقاله ای به قلم «دیگوگالان» نوشت: روز یکشنبه در میدان 'ترافالگار' لندن، فیلم 'فروشنده' ساخته اصغر فرهادی به طور رایگان در اعتراض علیه «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا به نمایش گذاشته خواهد شد.


یازدهمین جشنواره بین المللی فیلم 100 برندگانش را شناخت

تهران - ایرنا - برندگان یازدهمین جشنواره بین المللی فیلم 100 در بخش های مختلف معرفی شدند.


اصغر فرهادی برای مراسم جوایز اسکار نماینده معرفی خواهد کرد

تهران - ایرنا - منابع خبری گزارش دادند، اصغر فرهادی کارگردان فیلم فروشنده در ادامه اعتراض به دستور دونالد ترامپ در باره ممنوعیت ورود اتباع هفت کشور مسلمان به خاک آمریکا اعلام کرد که در مراسم جوایز اسکار نماینده معرفی می کند.


آمادگی حوزه هنری آذربایجان غربی برای احیای سینماهای غیرفعال خوی

ارومیه- ایرنا- سرپرست حوزه هنری آذربایجان غربی گفت: این نهاد آمادگی دارد با همکاری مسئولان شهرستانی، سینمااهای غیرفعال خوی را احیا کند.


اعضای شورای عالی بیستمین جشنواره تولیدات مراکز صدا و سیما منصوب شدند

تهران - ایرنا - معاون امور استان‌های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، اعضای شورای عالی سیاست گذاری بیستمین جشنواره تولیدات مراکز استان‌های این سازمان را منصوب کرد.


جشنواره نمایش های آیینی و سنتی همزمان با اعیاد قربان و غدیر برگزار می شود

تهران - ایرنا - هجدهمین جشنواره نمایش های آیینی و سنتی همزمان با اعیاد قربان و غدیر (10 شهریور 96) و در 10 بخش تخصصی برگزار می شود.


پس لرزه جشنواره فیلم فجر طبیعی است/بخش ملی و بین الملل تجمیع شود

تهران - ایرنا - کارگردان فیلم سینمایی «پشت دیوار سکوت»، پس لرزه های جشنواره فیلم فجر را مساله ای طبیعی دانست که همه ساله وجود دارد و در عین حال خواستار برگزاری جشنواره ای یکدست و نه در دو بخش ملی و بین المللی شد.


اکرن فیلم ساخته شده 2 دانش آموز فاروجی در جشنواره بین المللی رشد

فاروج- ایرنا- رئیس آموزش وپرورش فاروج گفت: فیلم ساخته شده 2 دانش آموز فاروج به مرحله کشوری جشنواره بین المللی رشد راه یافت ودر این جشنواره اکران شد.


تئاتر از ضرورت های زندگی شهری امروز است

تهران- ایرنا- مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان این که تئاتر به عنوان یک هنر زنده نزدیک ترین شکل از ارتباطات انسانی را در خود دارد گفت: این هنر از ضرورت های زندگی در کلان شهرهای امروزی است.


معاون وزیرارشاد: 26 میلیارد تومان به بودجه معاونت هنر اضافه شد

کیش -ایرنا- معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: برای سال آینده با زحمات رئیس سازمان برنامه و بودجه، بودجه ای با اعتبار 26 میلیارد تومان به مجموعه اضافه شد که این اتفاق بسیار ارزشمند و مهم است.


تعداد نمایش:۱ ۲
۲۰ مورد، صفحه ۱ از ۲