English
به خانه سینما خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 

سرویس فرهنگی و هنری مهرادامه...
کیوریتوری به شکل معاصر فراتر از برگزاری نمایشگاه استسومین نشست همایش بین الملی هفتمین دوسالانه مجسمه سازی تهران با عنوان «سکنا گرفتن در وضعیت امور» عصر جمعه پنجم خرداد ماه در سینماتک موزه هنرهای معاصر تهران برگزار شد.
«تا آن سوی سمرقند» منتشر شد/ آلبومی با موضوع مهاجرتآلبوم «تا آن سوی سمرقند» به خوانندگی عارف جعفری خواننده اهل کشور افغانستان در حال و هوایی متفاوت روانه بازار موسیقی شد.
تلویزیون نجیب‌ترین رسانه است/ سلیقه سیاسی‌ام با آن نمی‌خواندنویسنده فیلمنامه «زیر پای مادر» بیان کرد گرچه سلیقه سیاسی‌اش با تلویزیون نمی‌خواند ولی این رسانه را نجیب ترین رسانه برای خانواده ها می داند.
عصار و بهداد برای «دارکوب» خواندند/ شب ریتم‌ها در برج میلادتازه ترین کنسرت گروه موسیقی «دارکوب» به سرپرستی همایون نصیری در حالی برگزار شد که این مجموعه برای مخاطبانش غافلگیری های متفاوتی داشت.
۲ نمایش جدید در تالار سایه و پلاتو اجرا به صحنه می روندبرنامه این هفته تالارهای نمایشی مجموعه تئاتر شهر در حالی اعلام شد که با پایان یافتن اجرای سه نمایش، ۲ اثر نمایشی جدید در تالار سایه و پلاتو اجرا به صحنه می روند.
حسن معجونی «سه خواهر» را روی صحنه می‌بردمحمدحسن معجونی از ۱۶ خردادماه نمایش «سه خواهر» را در تماشاخانه پالیز روی صحنه ببرد.
آخرین خبرها از فیلم مجیدی/ «پشت ابرها» به مراحل پایانی تدوین رسیدفیلم «پشت ابرها» به کارگردانی مجید مجیدی به مراحل پایانی تدوین توسط حسن حسن‌دوست رسید.
نیروی انتظامی قاچاق فیلم را هم مانند دیگر دزدی‌ها جدی پیگیری کنددبیر شورای عالی تهیه کنندگان معتقد است نیروی انتظامی باید نسبت به قاچاق فیلم حساس‌تر شود و آن را در سطح دیگر دزدی‌ها پیگیری کند.
برنامه ویژه گروه کُر فیلارمونیک تهران در تابستان/ کنسرت می‌دهیمرهبر گروه کُر فیلارمونیک تهران از آماده سازی این مجموعه موسیقایی برای برگزاری چند کنسرت ویژه در تابستان امسال خبر داد.
«سرآشپز پیشنهاد می کند» بازتولید نیست/ با طنز تلخ حرفم را می‌زنمکارگردان نمایش »سرآشپز پیشنهاد می کند» با اشاره به تغییراتی که در متن و اجرای نمایش نسبت به اجراهای گذشته به وجود آمده است، تاکید کرد اجرای این اثر نمایشی یک بازتولید به حساب نمی آید.
تعداد نمایش:۱ ۲
۲۰ مورد، صفحه ۱ از ۲