English
به خانه سینما خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 

سرویس فرهنگی و هنری مهرادامه...
دومین مشاور معاون توسعه و فناوری صداوسیما منصوب شدمنوچهر آسنجرانی به عنوان مشاور معاون توسعه و فناوری رسانه در صداوسیما منصوب شد.
باید با تبادل فرهنگی زمینه تعامل را ایجاد کنیمآرتاشس تومانیان سفیر ارمنستان در مراسم افتتاحیه هفته فیلم این کشور بیان کرد که باور دارد نداشتن شناخت از احوال همدیگر تضاد ایجاد می کند و ما باید با تبادل فرهنگی زمینه تعامل را ایجاد کنیم.
مشاور معاون توسعه و فناوری صداوسیما منصوب شدابوالفضل صالحی به عنوان مشاور معاون توسعه و فناوری رسانه سازمان صداوسیما منصوب شد.
کتاب «آدم باشیم» در «زیر گذر طنز» روایت می‌شوددر برنامه «زیر گذر طنز» رادیو صبا کتاب «آدم باشیم» نوشته امید مهدی نژاد روایت می‌شود.
امیدوارم جریان ساخت تله تئاتر در تلویزیون ادامه یابدیک کارگردان تله تئاتر با اشاره به اثری که از وی در تلویزیون پخش شد، ابراز امیدواری کرد جریان ساخت تله تئاتر در تلویزیون ادامه یابد.
کنسرت کولی‌های اسپانیا تمدید شدکنسرت موسیقی محلی کولی های اسپانیا که قرار بود روزهای ۶ و ۷ مردادماه در سالن وزارت کشور اجرا شود، به دنبال استقبال مخاطبان برای روز ۸ مردادماه نیز تمدید شد.
نامه سرگشاده به رییس جمهور از طرف یک تولید کننده فیلم مستقلمحمد شیروانی کارگردان سینما به حسن روحانی رییس جمهور ایران نامه نوشت.
فیلمبرداری فیلم جدید اصغر فرهادی هفته آینده آغاز می شودفیلمبرداری فیلم جدید اصغر فرهادی با حضور پنه‌لوپه کروز و خاویر باردم هفته آینده آغاز می شود.
اکران آثار کودک و نوجوان بررسی شد/ یک فیلم جدید به سینما می‌آیدسخنگوی شورای صنفی نمایش با اشاره به اینکه یک فیلم جدید از این هفته اکران می شود، بیان کرد در جلسه امروز اکران فیلم های کودک و نوجوان بررسی شد.
نکوداشت حبیب‌الله کاسه‌ساز در افتتاحیه جشنواره شهربه پاس بیش از سه دهه فعالیت زنده‌یاد حبیب‌الله کاسه‌ساز، نکوداشت این سینماگر فقید در افتتاحیه جشنواره بین‌المللی شهر برگزار می‌شود.
تعداد نمایش:۱ ۲
۲۰ مورد، صفحه ۱ از ۲