English
به خانه سینما خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 

سرویس فرهنگی و هنری مهرادامه...
فروش «ماجرای نیمروز» به یک میلیارد و نیم رسید«ماجرای نیمروز» ساخته محمدحسین مهدویان که در اکران نوروزی روی پرده سینماهاست به فروش یک میلیارد و نیمی رسید.
مشاور اجرایی معاون سیما منصوب شد/ حذف برخی برنامه‌های مشارکتیطی حکم مرتضی میرباقری معاون سیما، سید غلامرضا میرحسینی به سمت مشاور اجرایی معاونت سیما منصوب شد.
قطعه‌ای ماندگار از دو استاد بزرگ موسیقی بازآفرینی شدپویا سرایی نوازنده سنتور و میثم مروستی نوازنده ویولن قطعه ای برای سنتور و ارکستر اثر استادان مشکاتیان و روشن روان را در فضای مجازی منتشر کردند.
تیتراژ پایانی سریال «علی البدل» منتشر شد/ همکاری با استاد اسپندارتیتراژ پایانی مجموعه تلویزیونی «علی البدل» به آهنگسازی آریا عظیمی نژاد و خوانندگی حجت اشرف زاده در فضای مجازی منتشر شد.
١۴ سانس فوق العاده برای ۴ فیلم نوروزی در پردیس کورششب گذشته چهار فیلم اکران نوروزی در پردیس کورش ۱۴ سانس فوق العاده را به خود اختصاص دادند.
اسکار استفاده از موبایل را ممنوع کرد/ همکاری مجدد با برگزارکنندهپس از گاف بزرگ اسکار در اعلام نام برنده جایزه بهترین فیلم، شرکت برگزارکننده مراسم اسکار دستورالعمل‌های جدیدی را اعلام کرده است.
رونمایی از پوستر بخش سینمای وحشت در جشنواره جهانی فجرپوستر بخش سینمای وحشت با عنوان «سایه های ترس» در سی و پنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر رونمایی شد.
ادای احترام وین دیزل به پل واکر فقید/ او در همه صحنه‌ها با ما بودوین دیزل با ادای احترام به بازیگر و دوست فقیدش گفت یاد پل واکر در هر شاتی که از فیلم جدید گرفته شد، همراه آنها بود.
نگاه آماری به سینماها در ۷ روز اول سال/ فروش ۱۷ درصد افزایش یافتسینماهای کشور در ۷ روز اول فروردین ماه سال ۹۶ فروشی بالغ بر ۷ میلیارد و ۲۷۸ میلیون تومان داشته‌اند.
مردم برای اعدامیان پوستر فاتحه می‌خواندند/ سربازی که گرافیست شدهر رویدادی که رخ می دهد و زندگی مردم را متأثر می کند، با زایش آثاری همراه است که بهزاد شیشه گران آن را به خودش سفارش می دهد و حالا او از دهه‌ها فعالیت هنری می‌گوید.
تعداد نمایش:۱ ۲
۲۰ مورد، صفحه ۱ از ۲