English
به خانه سینما خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 

Telegram

مالیات

سامانه ثبت الکترونیکی فیلمنامه

لوگو ثبت فیلمنامه

دریافت خبرنامه

  • برای دریافت خبرنامه خانه سینما، آدرس پست الکترونیکی خود را وارد کنید:

امنیت شغلی

طرح امنیت شغلی

فرم استاندارد فیلمسازی

    

خبر ۱ تا ۴ از ۴ خبر

1

بیمه تکمیلی 98

اخبار ویژه

اطلاعیه شماره یک خانه سینما
اطلاعیه شماره یک خانه سینما
خانه سینما بنا بر احساس وظیفه نسبت به محدودیت های ایجاد شده اخیر از سوی نهادهای غیر مرتبط با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان تنها مرجع صدور پروانه نمایش آثار سینمایی، روز شنبه یازدهم آبانماه 1398 طی جلسه ای با حضور تعدادی از اعضای هیأت مدیره و مشاوران اصناف، به این نتیجه رسید که اقدامات زیر را مجدّانه پی گیری نماید:
پیام تسلیت انجمن بازیگران سینما به لیلا حاتمی و علی مصفا
پیام تسلیت انجمن بازیگران سینما به لیلا حاتمی و علی مصفا
متن پیام تسلیت انجمن صنفی بازیگران سینما به علی مصفا و لیلا حاتمی برای درگذشت مظاهر مصفا، شاعر ادیب فقید به شرح زیر است:
اطلاعیه انجمن صنفی عکاسان سینما به عکاسان متقاضی عضویت
اطلاعیه انجمن صنفی عکاسان سینما به عکاسان متقاضی عضویت
انجمن صنفی عکاسان سینما در پی حمایت و پیگیری حقوق اعضای خود و بر پایه مواد اساسنامه و آئین نامه عضویت و همچنین تفاهم نامه های فی مابین با سایر صنفوف سینمایی اعلام می کند از این پس تائیدیه های لازم از انجمن عکاسان سینما برای تمامی متقاضیان عضویت در انجمن ،در خصوص عکاسی از پروژه های سینمایی الزامی است و ارائه آنها در زمان عضویت ضروری است
درخواست خانه سینما از ریاست محترم قوه قضائیه
درخواست خانه سینما از ریاست محترم قوه قضائیه
خانه سینما طی نامه ای خواهان دیدار فوری با ریاست محترم قوه قضائیه شد ؛ این متن به شرح زیر است:
انیمیشن های وب سری در کانون فیلم خانه سینما
انیمیشن های وب سری در کانون فیلم خانه سینما
کانون فیلم خانه سینما، در تازه ترین برنامه خود، مجموعه ای از انیمیشن های وب سری را به نمایش خواهد گذاشت. این برنامه با مشارکت انجمن صنفی انیمیشن و انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران برگزار خواهد شد. در این برنامه که با همکاری «رویداد پیچینگ رویازی» برگزار می شود بعد از تماشای فیلم ها هم محمدرضا مقدسیان و امیر سحرخیز، در نشستی درباره فیلم ها حضور خواهند داشت. این برنامه در تاریخ یکشنبه، 12 آبان، ساعت 18، در سالن سیف الله داد، برگزار می شود و علاقه مندان می توانند به نشانی تهران، خیابان بهار جنوبی، خیابان سمنان، شماره 29، خانه سینما، مراجعه کنند.
ابراهیم آبادی دار فانی را وداع گفت
ابراهیم آبادی دار فانی را وداع گفت
خانه سینما ضمن عرض تسلیت به خانواده محترم زنده یاد ابراهیم آبادی، همکاران گرامی در انجمن صنفی بازیگران سینما و اعضای محترم جامعه اصناف سینمای ایران به استحضار می رساند مراسم تشییع پیکر ایشان روز یکشنبه 12 آبان ماه ساعت 9 صبح از ساختمان شماره 2 خانه سینما واقع در خیابان وصال شیرازی، نبش شفیعی برگزار می شود. همچنین مراسم یادبود وی نیز سه شنبه 14 آبان ماه ساعت 13:30 تا 15 در مسجد جامع شهرک غرب خواهد بود. متن تسلیت انجمن صنفی بازیگران سینما به شرح زیر است:
شب منوچهر مصیری  شنبه 11 آبان ماه برگزار می شود
شب منوچهر مصیری شنبه 11 آبان ماه برگزار می شود
کانون کارگردانان سینمای ایران با همکاری بنیاد سینمایی فارابی و فیلمخانه ملی ایران، شب منوچهر مصیری را همراه با نمایش فیلم «دنیا» شنبه 11 آبان ماه 98 ساعت17 در سالن عباس کیارستمی بنیاد سینمایی فارابی برگزار می کند.
« قبلی ۱ ۲ صفحه ۳ از ۱۵ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی »