English
به خانه سینما خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 

سرویس فرهنگی و هنری فارسادامه...
تعزیه دوره‌اش هیچ وقت تمام نمی‌شود/ توصیه به علاقه‌مندان نقالیمرشد میرزاعلی از نقالان، پرده‌خوانان و و تعزیه‌خوانان کشور گفت: تعزیه و نقالی از هنرهای آیینی ما ایرانیان است که هیچگاه دوره‌اش تمام نمی‌شود زیرا حرف روز می‌زند و طرفداران حقیقی زیادی هم دارد.
ترتیل صفحه ۴۶۰ قرآن باصدای استاد پرهیزکار+صوت و متن آیاتامام علی(ع) فرمودند: قرآنى که بر پیامبر نازل شد... عزتى است که هوادارانش شکست نمى‌خورند.
کرسی تلاوت عاشورایی در بارگاه حضرت عبدالعظیم(ع)/ برنامه‌های حرم در تاسوعا و عاشورای حسینیهمزمان با فرارسیدن سالروز شهادت حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و یاران باوفای ایشان، کرسی تلاوت عاشورایی در آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) برگزار می‌شود.
«همه‌جا حاضر» نماینده بلغارستان در «اسکار» شدفیلم «همه‌جا حاضر» برنده جایزه «فیپرِسی» جشنواره بین‌المللی صوفیه به عنوان فیلم منتخب بلغارستان در بخش زبان خارجی اسکار شد.
احیای شب عاشورا در آستان امامزاده ابوالحسن(ع) شهرری/ تکریم از ذاکران سید‌الشهدا(ع)مدیر آستان امامزاده ابوالحسن (ع) از حضور فرماندار شهرری، روسای پلیس پایتخت و پیشگیری تهران بزرگ در این امامزاده همزمان با مراسم عزاداری ظهر عاشورا خبر داد و گفت: این افراد برای تکریم مداحان هیات‌های مذهبی، شال به آنها تقدیم خواهند کرد.
دو جهانی که روز عاشورا در برابر هم صف‌آرایی کردندمعرفی دو جهان متفاوتی است که روز عاشورا در برابر هم صف آرایی کردند. یک جهان، مربوط به اباعبدالله (ع) و یاران ایشان است و جهان دیگر، جهان یزید و یزیدیان است. منظور از جهان، اتمسفری است که این دو جبهه و جریان در آن زیست می‌کنند.
برنامه‌های عزاداری میدان امام حسین(ع) در تاسوعا و عاشوراسازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران همزمان با فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی در میدان امام حسین (ع) مراسم عزاداری برپا می‌کند.
ویژه برنامه‌های رادیو در هفته دفاع مقدس اعلام شد/ تولید ۱۰ هزار و ۶۰۰ دقیقه برنامهشبکه‌های رادیویی در راستای بازخوانی دلاوری‌های رزمندگان اسلام در هشت سال دوران دفاع مقدس و بیان جلوه‌های مختلف این رویداد در تاریخ معاصر ایران، برنامه های متنوعی را به مدت ده هزار و ششصد دقیقه به روی آنتن می‌برند.
عرضه 30عنوان کتاب انتشارات شمع و مه در نمایشگاه کتاب ژوهانسبورگنمایشگاه کتاب آفریقای جنوبی در ژوهانسبورگ با حضور ناشران و فعالان حوزه نشر برگزار شد، 58 درصد خانوارها در آفریقای جنوبی حتی یک کتاب برای خواندن در اوقات فراغت در منزل ندارند.
دیدار وزیر ارشاد با پیشکسوت تعزیه/ معرفی بازبین‌های «صحنه‌ای» تئاتر مقاومتوزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آستانه تاسوعا و عاشورای حسینی با «رضا لنکرانی» پیشکسوت تعزیه دیدار کرد.
تعداد نمایش:۱ ۲
۲۰ مورد، صفحه ۱ از ۲