English
به خانه سینما خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 

سرویس فرهنگی و هنری ایلناادامه...
برگزاری اولین جشنواره آنلاین نقد نویسی
اولین جشنواره آنلاین نقدنویسی مشق شب توسط سایت سلام سینما با حمایت پردیس کورش برگزار می‌شود.
سینماهای سراسر کشور تعطیل شد
تمامی سینماهای سراسر کشور برای پنج روز تعطیل شدند.
از گفت‌وگو با رامبد جوان درباره ایثار، آزادگی و امر به معروف و نهی از منکر تا بازپخش «روز واقعه»
گفت‌وگو با فردین خلعتبری، علیرضا شجاع‌نوری و رامبد جوان و بازپخش فیلم سینمایی «روز واقعه» ازجمله برنامه‌های شبکه چهار برای تاسوعا و عاشورای ۹۷ است.
از مجوز‌های صادر شده برای نمایش‌ها صیانت کنید
هیئت مدیره خانه تئاتر در نامه‌ای خطاب به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نوشت: کلیه نمایش‌های به صحنه رفته با مجوز مرکز هنرهای نمایشی اجازه اجرا می‌یابند. پس صیانت از مجوز‌های صادر شده با آن وزارت‌خانه است.
اجرای نمایش «دهانی پر از کلاغ» هم‌زمان با هفته دفاع مقدس
نمایش «دهانی پر از کلاغ» به نویسندگی «جمشید خانیان» و کارگردانی «کامبیز جهانگیری» از روز یکشنبه ۱ مهر همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در پردیس تئاتر تهران روی صحنه می‌رود.
اعضای بازبین دو بخش «صحنه‌ای» و «خیابانی و محیطی» تئاتر مقاومت معرفی شدند
اعضای بازبین دو بخش «صحنه‌ای» و «خیابانی و محیطی» شانزدهمین جشنواره تئاتر مقاومت معرفی شدند.
تالار سفال‌های عصر مفرغ و آهن موزه مقدم افتتاح شد+عکس
تالاری متشکل از مجموعه ۹۴ اثر بسیار ارزشمند از عصر مفرغ و آهن که ۱۴ اثر آن منسوب به محوطه گیان شهرستان نهاوند و بقیه مربوط به محوطه‌های خوروین و دیلمان در موزه مقدم افتتاح شد.
فراخوان جایزه سیدعبدالله انوار منتشر شد
شانزدهمین جشنواره حامیان نسخ خطی (جایزه سیدعبدالله انوار) در دو بخش اصلی و جنبی توسط سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران برگزار می‌­شود.
دست نویسنده‌ها بسته نیست
رامبد خانلری، نویسنده و مدیر بخش داستان‌کوتاه جشنواره ادبیات سلامت گفت: این سال‌ها در ادبیات داستانی، نمونه‌های خوبی در زمینه سلامت جسم داشتیم، رمان «فقط ده ساعت» احمد پوری یا رمان پرفروش عطیه عطارزاده و الهام فلاح که هیچکدام قرار نبود با موضوع سلامت جسم نوشته شوند، رمان‌های موفقی در ادبیات داستانی سلامت کشورمان محسوب می‌شوند؛ بنابراین بعید می‌دانم این عنوان دست نویسنده‌ای را ببندد.
احیای روضه‌خوانی در ابرکوه
احیای روضه‌خوانی سنتی بافت تاریخی ابرکوه یکی از ویژه برنامه‌هایی است که به همت مدیریت مجموعه در خانه تاریخی موسوی واقع در مجموعه ابرکوه برگزار شد.
تعداد نمایش:۱ ۲
۲۰ مورد، صفحه ۱ از ۲