English
به خانه سینما خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 

سرویس فرهنگی و هنری ایرناادامه...
جهش تولید در خراسان شمالی با افزایش هفت برابری کشت گلخانه‌ایبجنورد- ایرنا- خراسان شمالی با داشتن ۳۴۴ هزار هکتار زمین کشاورزی و باغی همه ساله با حوادث مختلف طبیعی بویژه سرمازدگی مواجه است که این وضعیت موجب افزایش ایجاد واحدهای گلخانه‌ای به میزان هفت برابر از سال ۹۲ تاکنون در استان شده است.
شهید قرنی نقش موثری در تثبیت ارتش ایفا کردقم - ایرنا - رئیس عقیدتی سیاسی نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی، حضرت امام (ره) در مقابل شعار انحلال ارتش ایستادند و سپهبد شهید قرنی نیز در اثبات توانمندی ارتش نقش موثر و اساسی را ایفا کرد.
آتش سوزی در یک بیمارستان بمبئی ۱۳ بیمار کرونایی را به کشتن دادتهران – ایرنا – وقوع آتش سوزی در یکی از بیمارستان های بمبئی در هند ۱۳ فرد مبتلا به کرونا را کشت.
احداث ساختمان سی‌تی‌اسکن اشنویه ۴۵ درصد پیشرفت فیریکی داردمهاباد- ایرنا- فرماندار اشنویه گفت: احداث ساختمان سی‌تی‌اسکن خیّرساز این شهرستان مرزی از پیشرفت ۴۵ درصدی برخوردار بوده و تسریع در پیشرفت آن نیازمند همت خیّران است.
اقدام به موقع درمانی، کوهنورد پیرانشهری را از مرگ نجات دادارومیه- ایرنا- مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان‌غربی با اشاره به سقوط یک کوهنورد از ارتفاعات رویان روستای قبرحسین پیرانشهر گفت: این نهاد به مصدوم حادثه امدادرسانی کرده و او را از مرگ نجات داد.
۲۵۹ کیلوگرم مواد مخدر در یزد کشف شدیزد- ایرنا- فرمانده انتظامی یزد گفت: طی شبانه‌روز گذشته در ۲ عملیات ۲۵۹ کیلوگرم موادمخدر شامل ۱۲۹ کیلوگرم تریاک و بقیه حشیش از ۲ خودروی عبوری از جاده‌های استان کشف شد و چهار متهم در این ارتباط دستگیر و تحویل مقام قضایی شدند.
یک پژوهشگر: منطقه ترشیز با تنش‌های زیست‌محیطی مواجه استمشهد- ایرنا- یک پژوهشگر محیط زیست و عضو هیات علمی مرکز آموزش عالی کاشمر گفت: منطقه ترشیز شامل شهرستان‌های کاشمر، بردسکن، خلیل‌آباد و کوهسرخ با انواع مختلفی از معضلات زیست محیطی از جمله فرونشست زمین، فرسایش و شوری خاک، بیابان‌زایی، ریزگرد، تغییرات اقلیمی و کاربری زمین مواجه است.
هدف دشمن جلوگیری از مشارکت مردم در انتخابات استیزد- ایرنا- مدیر ستاد اقامه نماز استان یزد گفت: جلوگیری از مشارکت گسترده مردم در انتخابات امسال جزو اهداف و خواست اصلی دشمنان نظام وانقلاب شکوهمند اسلامی است.
افزایش مصرف برق در مشهدمشهد- ایرنا- معاون بهره‌برداری و نگهداشت شرکت توزیع نیروی برق مشهد گفت: در فروردین امسال مصرف برق در این شهرستان نسبت به فروردین ماه پارسال ۱۹ تا ۲۲ درصد افزایش یافته است.
محدودیت‌های پیشگیری از کرونا در یزد یک هفته دیگر تمدید شدیزد- ایرنا- ستاد استانی مقابله با کرونا در یزد در اطلاعیه شماره ۱۰۷ خود که پنجشنبه شب منتشر شد، محدودیت‌های پیشگیری از این ویروس را در استان یک هفته دیگر تمدید کرد.
تعداد نمایش:۱ ۲
۲۰ مورد، صفحه ۱ از ۲