English
به خانه سینما خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 

سرویس فرهنگی و هنری ایسناادامه...
با رکوردهای جالب «اسکار» آشنا شویدبرگزاری بیش از ۹ دهه جوایز سینمایی اسکار با ثبت رکوردهای جالب و شگفت‌انگیزی برای فیلم‌ها و سینماگران در شاخه‌های مختلف همراه بوده است.
ویدئو / موسیقی فیلم؛ «زندانیان»«زندانیان» فیلمی معمایی، جنایی و درام به کارگردانی «دنی ویلنوو» کارگردان و فیلمنامه‌نویس موفق کانادایی است. «ویلنوو» با «زندانیان» توجه منتقدان را جلب کرد و سپس با آثاری مثل «سیکاریو»، «بلید رانر ۲۰۴۹» و «ورود» به اوج شهرت رسید. موسیقی این فیلم ساخته «یوهان یوهانسون» است؛ آهنگسازی که در دو اثر دیگر با ویلنوو همکاری کرد اما با درگذشتش، این همکاری به پایان رسید. این موسیقیدان اهل ایسلند، برای موسیقی متن «تئوری همه‌چیز» جایزه بهترین آهنگسازی را از جشنواره گلدن گلوب دریافت کرد.
ایده‌ای که در نطفه خفه شدپیام فروتن وقتی مطمئن شد کرونا به این زودی دست از سر ما بر نمی‌دارد، ایده برگزاری فستیوالی برای اجرای نمایشنامه‌های یونانی را در فضای باز مطرح کرد ولی این ایده در نطفه خفه شد.
کرونای لعنتی اشکان منصوری را تنهاتر کرد!مدیر اخبار باشگاه خبرنگاران جوان و از همکاران زنده‌یاد اشکان منصوری از دوران بیماری این خبرنگار و بازیگر سینما سخن گفت و اظهار کرد که کرونا باعث شد که او در دوران بیماری و زمانی که در بیمارستان بستری بود، تنهاتر شود.
جزئیاتی از درگذشت و خاکسپاری یک بازیگر و خبرنگار جوان سینمااشکان منصوری - بازیگر و خبرنگار سینما - براثر بیماری در ۴۰ سالگی از دنیا رفت و برای خاکسپاری به زادگاهش منتقل می‌شود.
آخرین وضعیت باران کوثری در بیمارستانباران کوثری بازیگر سینما که از چند روز قبل درگیر کرونا شده است، این روزها مراحل درمان را در بیمارستان سپری می کند.
گریم مریلا زارعی در «جیران» حسن فتحیمریلا زارعی در دومین حضور در نمایش خانگی در نقش مادر ناصرالدین شاه جلوی دوربین حسن فتحی رفته‌ است.
فیلمی بین المللی با نام حضرت خدیجه(س) خواهیم ساخترئیس مؤسسه فرهنگی هنری آیین معنویت اعلام کرد، برای ساخت فیلم زندگانی حضرت خدیجه(س)، بهترین‌های سینمای ایران انتخاب خواهند شد.
«وقت خوشِ» حمید امجد در قرنطینه+فیلمحمید امجد خوشنود است که در دوران قرنطینه چند اثر و از جمله تازه‌ترین کارش ــ نمایشنامه «وقت خوش» ــ را نوشته است که نمایشنامه‌ای درباره سعدی است.
در بازار مجازی جشنواره جهانی فیلم فجر چه خواهد گذشت؟مدیر بازار فیلم و مدیر ارتباطات سی‌وهشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر با حضور در لایو اینستاگرام درباره برگزاری نخستین بازار فیلم مجازی در ایران توضیحاتی را ارائه کردند.
تعداد نمایش:۱ ۲
۲۰ مورد، صفحه ۱ از ۲