English
به خانه سینما خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 

سرویس فرهنگی و هنری ایسناادامه...
اجرای پروژه تعاملی ایران و فرانسهپروژه تعاملی بین ایران و فرانسه با نام «نامه‌هایی از تهران» در ایران اجرا می‌شود.
ادامه اجرای نمایش «فرشته تاریخ» تا 18 مرداد ماهبا توجه به استقبال تماشاگران، اجرای نمایش «فرشته تاریخ» به نویسندگی و کارگردانی «محمد رضایی‌راد» تا ۱۸ مرداد در سالن چهارسوی «مجموعه تئاترشهر» ادامه خواهد داشت.
مشکل «باغ کتاب» را با کدخدامنشی حل کنیدرئیس انجمن سینماداران تاکید کرد: موردی که برای پردیس سینمایی "باغ کتاب" رخ داده باید با کدخدامنشی حل شود.
بازیگر نقش «الویس پریسلی» معرفی شد«باز لورمن» کارگردان استرالیایی پس از جستجوی فراوان در نهایت بازیگر نقش «الویس پریسلی» خواننده نامدار آمریکایی را انتخاب کرد تا در کنار «تام هنکس» بازیگران اصلی فیلم زندگی سلطان موسیقی راک «اند رول» کامل شود.
تهیه‌کنندگان خارج از عُرف در سینما پرداخت نکنند / برخورد می‌کنیمبر اساس مصوبات شورایعالی تهیه کنندگان سینمای ایران ، تهیه‌کنندگان و سرمایه‌گذارانی که پرداخت‌هایی خارج از عرف داشته باشند ، با جرایم صنفی روبرو خواهند شد.
داروغه‌زاده: به عهدم وفادار ماندم/ فیلم توقیفی دیگر دغدغه نیست‎ابراهیم داروغه‌زاده با بیان اینکه تلاش کرده به عهد خود که همان صیانت از مجوزهای سازمان سینمایی و رعایت قانون بوده وفادار بماند می‌گوید: امروز دیگر فیلم‌های "توقیفی" دغدغه اصلی سینما نیستند و فضای مساعدی برای ساخت فیلم‌های انتقادی در سازمان سینمایی وجود دارد.
/ چند خبر کوتاه از سینما و تئاتر /رونمایی پوستر نمایش کوشک جلالی، اعلام زمان و مکان برگزاری جایزه سینما سینما و تدارک اجرای نمایشی به تهیه‌کنندگی پورآذری از خبرهای کوتاه سینما و تئاتر است.
واکنش اطبایی به برخی اظهارنظرها درباره جشنواره‌های خارجیمحمد اطبایی در پی برخی اظهارنظرها درباره‌ی جوایز شانگهای فیلم سینمایی «قصر شیرین» واکنش نشان داد.
اکران فیلمی از افشین هاشمی در گروه «هنر و تجربه»دومین فیلمِ افشین هاشمی با نامِ «صدای آهسته» پس از سه سال، در گروهِ هنر و تجربه به نمایش درمی‌آید.
«قصه بلوار» از شعارگویی پرهیز می کندهمایون امامی در نشست نقد و بررسی مستند «قصه بلوار» یکی از ویژگی‌های مهم این فیلم را پرهیز از شعارگویی و همچنین لحن کنایه آن توصیف و عنوان کرد این موضوع کارگردان را وادار می‌کند به سمت بیان سینمایی برود و از امکانات نشانه‌شناسانه سینما استفاده کند.
تعداد نمایش:۱ ۲
۲۰ مورد، صفحه ۱ از ۲