English
به خانه سینما خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 

سرویس فرهنگی و هنری ایسناادامه...
تذکر پلیس نسبت به عادی سازی مصرف موادمخدر و دخانیات در برخی تولیدات سینمایی و تلویزیونیرئیس پلیس مبارزه با موادمخدر ناجا از طرح تذکرات و مطالبات پلیس نسبت به ترویج احتمالی مصرف موادمخدر و روانگردان در برخی محصولات سینمایی، تلویزیونی و شبکه نمایش خانگی خبرداد.
بازیگر این تئاتر شمائید / لطفاً طبق دستورالعمل اجرا کنیدقرار است در چیدمانِ فرانسوی‌ها، حس‌های متفاوت درونی‌تان را بشنوید. حس‌هایی که با هر قدم صدایشان بلند می‌شود و تداعی‌گر شادی، غم، نفرت، ترس یا … از جنگ باشد.
نیم نگاهی به دو تئاتر پنجمین روز فجر / از یک روایت جنایی تا برداشت آزادسی و هفتمین جشنواره تئاتر فجر در پنجمین روز خود شاهد اجرای نمایش‌های چون «فیل در تاریکی» به نویسندگی محمد زارعی و کارگردانی مهرداد مصطفوی و  «شفیره» به نویسندگی و کارگردانی مهدی شاه پیری بود.
مطالبه‌ی زودهنگام برای گرفتن ارثِ یک شهیدنمایش «عنداز مطالبه» داستان جماعتی است منتظر، برای رسیدن خبر شهادت تنها وارثِ یک خانواده‌ای ثروتمند. خبری که می‌تواند زندگی آن‌ها را زیر و رو کند اما...
این سندها را کمتر از تئاتر در فضای مجازی می بینیدنمایشگاه "چهل سال اسناد تئاتر انقلاب اسلامی" جمعه ۲۶ بهمن در موزه فلسطین مؤسسه فرهنگی هنری صبا با حضور مدیر کل هنرهای نمایشی افتتاح شد.
هنر را به سمت اقتصاد خلاق سوق دهیدوزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: نباید تصور کرد که فرهنگ و هنر حتماً هزینه‌ساز است و در این حوزه می‌توانیم به یک اقتصاد خلاق فکر کنیم.
جشنواره‌ی فیلم شهر فراخوان داد«هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر» توسط موسسه تصویر شهر در تابستان سال 1398 در تهران برگزار خواهد شد.
پیامی برای شهدای حمله تروریستی سیستان و بلوچستانبنیاد سینمایی فارابی در پیامی شهادت جان برکفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حمله تروریستی را تسلیت گفت.
«آشغال‌های...» که در دو روز اکران ۳۴۰ میلیونی شدپخش‌کننده فیلم «آشغال‌های دوست‌داشتنی» از فروش ۳۴۰ میلیون تومانی این فیلم در دو روز نخست اکران خود خبر داد.
از «اپرای عشق» شیخ صنعان تا تکرارهایی وسواس گونه در «لنگ ظهر»در چهارمین روز از سی و هفتمین جشنواره تئاتر فجر اپرای عروسی «عشق» دهمین اپرای عروسکی گروه «آران» به کارگردانی بهروز غریب پور روی صحنه رفت و «لنگ ظهر» رسول کاهانی با تغییراتی نسبت به اجرای عمومی‌اش در تابستان گذشته، در جشنواره اجرا شد.
تعداد نمایش:۱ ۲
۲۰ مورد، صفحه ۱ از ۲