English
به خانه سینما خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 

خبرگزاری تحلیلی ایران (خبرآنلاین)ادامه...
تصاویر | معلولان تهرانی به سه‌شنبه‌های بدون خودرو پیوستندپویش سه‌شنبه‌های بدون خودرو صبح امروز سه‌شنبه، ۲۵ تیر، با حضور جمعی از معلولان، پیروز حناچی، شهردار تهران، و وحید قبادی دانا، رئیس سازمان بهزیستی کشور، در پارک شهر تهران برگزار شد.
خیال دل‌نگران‌ها راحت؛رضاییان به پرسپولیس برنمی‌گردد/عکسرامین رضاییان یک فصل دیگر با الشحانیه قرارداد دارد.
از سحر دولتشاهی تا نوید محمدزاده؛ حمایت بازیگران از بزرگداشت فردوس کاویانیتعداد بسیاری از بازیگران سینما و تلویزیون اعلام کردند که در بزرگداشت فردوس کاویانی حضور خواهند داشت، آن‌ها با انتشار پست‌هایی از مخاطبانشان هم دعوت کردند تا در این مراسم حاضر شوند.
راه اندازی سامانه هواشناسی فرودگاه پیام البرزایرنا نوشت : سامانه هواشناسی هوانوردی فرودگاه بین المللی پیام البرز روز سه شنبه در برنامه ویدئو کنفرانسی با حضور وزیر راه و شهرسازی به بهره برداری رسید.
۵ گونه حیات وحش در چهارمحال و بختیاری درمان و به طبیعت بازگشتندیک بهله دلیجه معمولی، یک بهله جغد کوچک، یک خارپشت گوش دراز، یک لاکپشت مهمیزدار و یک قطعه پرنده بادخورک آسیب دیده پس از درمان و مراقبت در زیستگاه های مناسب هر گونه به دامان طبیعت بازگشتند.
ارسال کدهای غلط برای وزیر ورزشنه اینکه بگوییم دروغ می گویند، اما حرفی که پایه و اساس نداشته باشد می شود مصداق سخن نادرست. اطلاعاتی که غلط داده شود هم که دیگر عین دروغ است. فضای این روزهای وزنه‌برداری پر شده از این گفتارهای کذب و نادرست.
آغاز عملیات ادامه انتقال آب کرج به فردیسایرنا نوشت : عملیات ادامه خط انتقال آب ۹۰۰ میلی متری از شهرک طالقانی کرج به شهرستان فردیس روز سه شنبه در آئینی با حضور مسئولان محلی آغاز شد.
۲۰تا ۴۰ درصد حقوق کارمندان به خرید مسکن اختصاص می یابدایسنا نوشت: مدیرکل دفتر سرمایه‌گذاری و اقتصاد مسکن با بیان این‌که طرح مسکن اقساطی کارکنان دولت به رؤیت رئیس‌جمهور رسیده و برای بررسی کارشناسی به سازمان برنامه ارجاع شده است گفت: طبق پیشنهاد اولیه ۲۰ تا ۴۰ درصد حقوق پرسنل به خرید مسکن اختصاص می‌یابد.
فیلم | دسته کیسه پلاستیکی را رها کن!از کیسه‌های پلاستیکی با عنوان مواد تجدید ناپذیر یا غیر قابل بازیافت یاد می‌شود. زیرا برای بازیافت آن‌ها به زمانی در حدود چند صد سال نیاز است.
بازداشت و بازجویی در سازمان غذا و داروایسنا نوشت: وزیر بهداشت با اشاره به ماموریت چراغ خاموش اکیپ‌هایی برای پیگیری تخلفات ارزی در حوزه دارو و تجهیزات پزشکی، گفت: عده‌ای تخلفاتی در این حوزه انجام داده‌اند که در حال پیگیری آنها هستیم و در این رابطه متأسفانه برخی افراد در سازمان غذا و دارو که با این افراد همراه بوده‌اند، بازداشت شده و در حال بازجویی هستند.
تعداد نمایش:۱ ۲
۲۰ مورد، صفحه ۱ از ۲