English
به خانه سینما خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 

خبرگزاری تحلیلی ایران (خبرآنلاین)ادامه...
صفحه اول روزنامه های دوشنبه2 مهر 97سخنان رئیس جمهور در آستانه سخنرانی در سازمان ملل، بازتابهای خارجی و داخلی حمله تروریستی اهواز، حواشی مطرح شده در باره استعفای وزیر صمت از موضوعات مطبوعات امروز است.
فصل دوم «بچه‌مهندس» در خیابان‌های تهران ادامه دارد/ عکستسنیم نوشت: «بچه مهندس» این روزها در خیابان‌های تهران تصویربرداری خودش را می‌گذراند و فصل دوم تا یک ماه دیگر به پایان می‌رسد و احتمالاً با تغییراتی فصل سوم را جلوی دوربین می‌برد.
توجیه خبرنگار بی بی سی درباره عدم استفاده از لفظ تروریست / عکسباشگاه خبرنگاران جوان نوشت: حمله تروریستی در اهواز ماهیت افکار براندازانه مخالفان نظام انقلاب اسلامی را بیش از پیش آشکار کرد.
از ناگفته‌های جنگ از زبان سردار علایی تا واکنش آمریکا به حوادث تروریستی اهواز/ پربازدیدهای اول مهر۹۷در روز یکشنبه اول مهر، اخباری درباره فعالیت‌های ظریف و جهرمی قبل از سفر به نیویورک، قهر سرمایه‌گذاران با بازار مسکن، فیلمی که ناجی سینمای ایران شد و اولین واکنش رسمی آمریکا به حوادث تروریستی اهواز بازدید زیادی داشتند.
تصویری کم‌تر دیده شده از بازیگر زن در ۲۸ سال پیشتصویری قدیمی از ماهایا پطروسیان، بازیگر سینمای ایران در فیلم سینمایی «دیگه چه خبر» به کارگردانی تهمینه میلانی را ببینید. میلانی خاطراتش از این فیلم را بازگو کرده است.
گردهمایی آثار چهره‌های ماندگاری هنردومین نمایشگاه آثار چهره‌های ماندگار هنرهای تجسمی تحت عنوان «قاب ماندگار» از ششم مهر در خانه هنرمندان میزبان علاقه مندان خواهد بود.
انصراف فرزاد فرزین از همکاری با ستاره‌های سینما در یک سریال/ عکسفرزاد فرزین که پیش از این خبر حضورش در سریال «رقص روی شیشه» ساخته مهدی گلستانه منتشر شده بود، اعلام کرد که به دلیل مشکلات شخصی و صلاحدید حرفه ای از حضور در این پروژه انصراف داده است.
فیلم | قطعه‌ای که سالار عقیلی برای تولد محمدرضا شجریان خواندسالار عقیلی قطعه «بخوان جانان» را در سالروز تولد محمدرضا شجریان منتشر کرد. شجریان متولد اول مهر است و امسال به سن 78 سالگی رسید.
عکس یادگاری مهناز افشار با محمدرضا شجریانتصویری قدیمی از مهناز افشار و محمدرضا شجریان خسرو آواز ایران را ببینید. افشار با انتشار این تصویر در اینستاگرام تولد شجریان را تبریک گفت.
تلالو فرهاد اصلانی در میان‌سالیفرهاد اصلانی بازیگری است که برای اثبات مهارت و توانایی‌هایش می‌شود به چندین نقش او اشاره کرد و مثال آورد. می‌توان بازی خوبش در «مغزهای کوچک زنگ‌زده» را دید و ایمان آورد که مثل هر بازیگر بزرگی قادر است خود را بازسازی کند.
تعداد نمایش:۱ ۲
۲۰ مورد، صفحه ۱ از ۲