English
به خانه سینما خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 

سرویس فرهنگی و هنری مهرادامه...
یوجینو باربا و رومیو کاستلوچی به تئاتر فجر نمی‌آیندکارگاه‌ها و اجراهای یوجینو باربا و رومئو کاستلوچی در سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر لغو و برگزاری آن به زمان دیگری موکول شد.
«رادیو انقلاب» راه‌اندازی شد/شبکه‌ای برای مقاومت در برابر هجمه‌هامعاون صدای سازمان صداوسیما در آیین راه اندازی رادیو انقلاب، وظیفه این شبکه را ایستادگی در برابر هجمه‌ها توصیف کرد.
گروه‌بندی فیلم‌های سی‌وهشتمین جشنواره فجر اعلام شدمعاون اجرایی سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر، گروه‌بندی فیلم‌های منتخب این دوره از جشنواره را اعلام کرد.
آخرین مصوبات شورای پروانه ساخت آثار غیر سینماییشورای صدور پروانه ساخت آثار غیر سینمایی با ساخت یک عنوان مجموعه مستند موافقت کرد.
عود نوازنده عراقی «خاطرات بغداد» را در تالار رودکی روایت می کندکنسرت تک نوازی عود مُعَنّی جَهاد با عنوان «خاطرات بغداد» یکشنبه ششم بهمن‌ به همت انجمن موسیقی ایران و یک ناشر خصوصی در تالار رودکی برگزار می‌شود.
کمک به جشنواره فیلم فجر از منابع شفاف باشدسخنگوی کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران گفت: کمک به جشنواره فیلم فجر که در سالهای گذشته نیز سابقه دارد به طور شفاف در لایحه بودجه گنجانده شود تا نحوه هزینه کرد آن نظارت پذیر باشد.
«آیان» اول بهمن ماه در تالار وحدت کنسرت می دهدگروه موسیقی «آیان» به سرپرستی و خوانندگی هژیر مهرافروز اول بهمن در تالار وحدت تهران کنسرتی را برگزار می کند.
جزییات کنسرت آنسامبل «نیواک» اعلام شد/ یک رپرتوار متفاوتآنسامبل «نیواک» روزهای سوم و چهارم بهمن ماه تازه ترین کنسرت خود را در تالار رودکی تهران به صحنه خواهد برد.
رقابت تازه‌نفس‌ها و باسابقه‌ها برسر سیمرغ/رکوردها جابه‌جا می‌شود؟در میان کارگردانان حاضر در بخش «سودای سیمرغ» جشنواره سی‌وهشتم فیلم فجر، رکوردداران شکار سیمرغ کدام‌یک هستند و آیا تازه‌نفس‌ها می‌توانند این رکوردها را به چالش بکشند؟
گروه «هیژان» در تالار وحدت کنسرت برگزار می کندگروه موسیقی «هیژان» به رهبری ارکستر هیوا رنجبر تازه ترین کنسرت خود را روز چهارم بهمن در تالار وحدت تهران برگزار خواهد کرد.
تعداد نمایش:۱ ۲
۲۰ مورد، صفحه ۱ از ۲