English
به خانه سینما خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 

سرویس فرهنگی و هنری مهرادامه...
اعلام برنامه‌های روز چهارم/ نوای کوهدشت را در تالار سوره بشنویدبرنامه های چهارمین روز از برگزاری سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر در حالی اعلام شد که بیش از ۱۳ کنسرت در تالارهای مختلف شهر تهران میزبان علاقه مندان موسیقی در گونه های مختلف است.
برگزاری کارگاه «تئاتر جامعه-گروه» در جشنواره تئاتر فجرکارگاه «تئاتر جامعه- گروه» در سی و هفتمین جشنواره تئاتر فجر برگزار می‌شود.
موفقیت نسبی «همه می‌دانند»‌ با وجود اکران محدود در آمریکاجدیدترین فیلم اصغر فرهادی در نمایش آزمایشی خود در آمریکا موفق ظاهر شد.
سکوت بیست ساله «شهرزاد» در رودکی شکست/ قوام صدری و اجرای یک آلبومفریماه قوام صدری از نوازندگان پیانو کشورمان در سومین روز از برگزاری سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر قصه «شهرزاد» علیرضا مشایخی را برای مخاطبانش اجرا کرد.
«هنر انقلابی» بیان صرف مشکلات نیست/ لزوم عبور از مرزبندی‌هاغلامعلی طاهری معتقد است همزمان با ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی تعریف از «هنر انقلاب» و گروه‌بندی‌ها نسبت به هنرمندان انقلابی باید مورد بازنگری قرار گیرند.
۴۰ سال اسناد تئاتر ایران رونمایی شد/از علی رفیعی تا خورشید کارواننمایشگاه «چهل سال اسناد تئاتر ایران» جمعه ۲۶ بهمن در موزه هنرهای معاصر فلسطین افتتاح و همراه آن ۴ کتاب منتشر شده در جشنواره سی و هفتم تئاتر فجر نیز رونمایی شد.
اسپیلبرگ تجلیل می‌شود/ موفق‌ترین کارگردان تجاری تاریخ سینماانجمن صدای سینما از استیون اسپیلبرگ، لی اورلوف و مری لو لانگ تجلیل می‌کند.
فواد صفاریان‌پور کارگردان «اختیاریه» شد/ یک گفتگوی ژورنالیستیفواد صفاریان‌پور درباره برنامه «اختیاریه» که به تازگی کارگردان آن شده است توضیحاتی ارایه کرد.
هیچ حمایتی از «ترانه» نشد/ فیلم‌های بی‌خاصیت نخواهم ساختمهدی صاحبی کارگردان فیلم سینمایی «ترانه» ضمن گلایه از شرایط اکران فیلمش به توضیح درباره مختصات داستانی و فرآیند تولید فیلم پرداخت.
سومین روز جشنواره موسیقی فجر در برج میلادبرادران آرش و مسیح و امیرعباس گلاب در سومین روز از سی و چهارمین دوره جشنواره موسیقی فجر در برج میلاد تهران به روی صحنه رفتند.
تعداد نمایش:۱ ۲
۲۰ مورد، صفحه ۱ از ۲