English
به خانه سینما خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 

سرویس فرهنگی و هنری مهرادامه...
«بیکرانگی» تاسوعای حسینی روی موج «فرهنگ»رادیو فرهنگ چهارشنبه ۲۸ شهریور هم‌زمان با تاسوعای حسینی ویژه برنامه «بیکرانگی» را از ساعت ۹ تا ۱۱ پخش می‌کند.
تشکیل جریان فراماسونری در ایران با حمایت روشنفکرانموسی حقانی استاد دانشگاه در نشست بررسی «نقش روشنفکران در نهضت مشروطه و پس از آن» به تاثیر روشنفکران در شکل گیری فراماسونری در ایران پرداخت.
جنایات داعش در «داریا» روایت می شود/ پخش از شبکه پنجمستند «داریا» سه شنبه ۲۷ شهریورماه از شبکه پنج سیما پخش می شود.
روایت زندگینامه پدر موشکی ایران در شبکه العالمشبکه العالم در جدیدترین مستند خود، زندگینامه پدر موشکی ایران را به تصویر کشیده است.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با پیشکسوت تعزیه دیدار کردوزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آستانه تاسوعا و عاشورای حسینی با رضا لنکرانی پیشکسوت تعزیه دیدار کرد.
«پنج ستاره» تعطیل نمی‌شود/ طراحی جدیدتر برای فصل سوممیرمحمدحسین رضوی طراح و مشاور پروژه مسابقه «پنج ستاره» در یادداشتی از اتفاقات جدیدتر در این مسابقه نوشت.
نامه هیات مدیره خانه تئاتر به وزیر ارشادهیات مدیره خانه تئاتر در نامه ای خطاب به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره اتفاقات اخیری که در تئاتر افتاده است، مواردی را متذکر شد.
فیلمساز ایرانی داور جشنواره «درخت زردآلو» شدشهرام بدخشان مهر فیلمساز ایرانی به عنوان داور جشنواره ای در کشور ارمنستان انتخاب شد.
کارگاه «از ایده تا اجرا» برای نگارش فیلمنامه کوتاه برگزار می‌شودانجمن سینمای جوانان دفتر ویژه تهران اقدام به برگزاری کارگاه «از ایده تا اجرا» با حضور حامد سلیمان‌زاده کرده است.
واکنش همسر وودی آلن درباره اتهامات علیه شوهرشسون- یی پریوین درباره رفتار «ناعادلانه» با وودی آلن صحبت و به میا فارو نیز اتهاماتی وارد کرد.
تعداد نمایش:۱ ۲
۲۰ مورد، صفحه ۱ از ۲