English
به خانه سینما خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 

سرویس فرهنگی و هنری مهرادامه...
کشف شهاب حسینی و نوید محمدزاده حاصل ریسک مدیران سیما بودیک تهیه‌کننده تلویزیون با اشاره به اینکه در این سال‌ها صداوسیما مجریان بااستعداد و توانمند پرورش نداده‌است، از مدیرانی انتقاد کرد که کمتر ریسک می‌کنند و جرئت لازم را ندارند.
افتتاح ۲ نمایشگاه نقاشی در خانه هنرمندان ایران۲ نمایشگاه نقاشی «فراخوانی» و «تا آنجا که پای دویدن هست» در خانه هنرمندان ایران افتتاح می‌شود.
نامزدهای جوایز جشنواره عکس خیام معرفی شدند/ مشارکت عکاسان ۵۶ کشوردبیر جشنواره بین‌المللی عکس خیام از مشارکت ۱۳۴۰ عکاس از ۵۶ کشور و ارزیابی آثار این دوره با حضور داوران مطرح از ۱۰ کشور از پنج قاره در نهمین دوره جشنواره خبر داد.
۷۰ درصد «بی‌نشان» جلوی دوربین رفت/ معرفی چهار بازیگر جدیداسامی چهار بازیگر جدید سریال «بی‌نشان»، جدیدترین محصول شبکه سه سیما، به کارگردانی راما قویدل اعلام شد.
«ملک عشاق» به خانه نمایش مهرگان می‌رودنمایش «ملک عشاق» به نویسندگی حسن رئیسی و کارگردانی سارا داروفروش از ۸ بهمن اجرای عمومی خود را آغاز می‌کند.
تیزر اولین فیلم یوسف حاتمی‌کیا منتشر شد/ «شب طلایی» در انتظار فجرتیزر فیلم سینمایی «شب طلایی» به کارگردانی یوسف حاتمی‌کیا و تهیه‌کنندگی ابراهیم حاتمی‌کیا منتشر شد.
سریال «نماد گمشده» دن براون متوقف شد/ فصل ۲ ساخته نمی‌شودساخت فصل دوم و ادامه سریالی که با اقتباس از «نماد گمشده» دن براون ساخته شده بود، متوقف شد.
چه مستندهایی را در «فجر» ببینیم؟/ معضلات امروز و قهرمانان دیروزسهم سینمای مستند از ویترین چهلمین جشنواره فیلم فجر، ۸ اثر است که موضوعات متنوعی را دستمایه روایت خود قرار داده‌اند.
اقتباس از ۲ نمایشنامه مهم در «دوشیزه»/ نگذاشتیم تئاتر بمیردحامد شیخی کارگردان نمایش «دوشیزه» درباره ویژگی‌های این اثر نمایشی و اقتباسی که از ۲ نمایشنامه «اطلسی های لگدمال شده» و «مرگ و دوشیزه» داشته است، توضیحاتی ارائه داد.
چالش‌های اخلاقی در «بی‌مادر»/ جایزه اصلی‌ام را از مخاطبان می‌گیرمسید مرتضی فاطمی کارگردان فیلم سینمایی «بی‌مادر» با تأکید بر نگاه غیر رقابتی خود به فرصت حضور در جشنواره فجر تأکید کرد که این فیلم جایزه اصلی خود را از مخاطبان خواهد گرفت.
تعداد نمایش:۱ ۲
۲۰ مورد، صفحه ۱ از ۲