English
به خانه سینما خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 

سرویس فرهنگی و هنری ایسناادامه...
14 سانس فوق العاده در یک سینما برای 4 فیلم١٤ سانس فوق العاده برای ٤ فیلم اکران نوروزی در پردیس سینمایی «کورش» برپا شد.
ضرورت تشکیل کمیته پیگیری برای تحکیم مناسبات ایران و الجزایرسیدرضا صالحی امیری در دیدارش با نخست وزیر الجزایر به جایگاه برجسته سینمای ایران در جهان، اشاره کرد و گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی علاوه بر فعالیت‌های سینمایی متولی فعالیت‌های بسیار دیگری در زمینه‌های اوقاف، حج و زیارت، ارتباطات اسلامی، امور دینی، فرهنگی، هنری و ... است.
رونمایی از یک اعلان سینمای وحشت در ایرانپوستر بخش سینمای وحشت با عنوان «سایه‌های ترس» در سی‌وپنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر رونمایی شد.
موبایل در پشت صحنه اسکار ممنوع!شرکت برگزارکننده مراسم اسکار برای جلوگیری از تکرار خاطره تلخ گاف بزرگ اسکار ۲۰۱۷، پروتکل جدیدی برای کارمندانش تنظیم کرده است.
3 برگزیده‌ی جشنواره‌ی تئاتر فجر در یک اجرابرگزیدگان سی‌وپنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، در نمایش «...و چند داستان دیگر» به روی صحنه خواهند رفت.
بازیگر زن «تاراس بولبا» درگذشت«کریستین کافمن» بازیگر برنده «گلن گلوب» فیلم‌هایی مانند «شهر بی‌ترحم» و «تاراس بولبا» در سن ۷۲ سالگی درگذشت.
اتفاقی بی‌سابقه در سینمای ایران رخ داده استهمایون اسعدیان با اعتقاد به این‌که امسال اتفاقی بی‌سابقه در سینمای ایران رخ داده است، توضیح داد: این اتفاق که برای خود من بسیار تاثیرگذار بود، حمایت و همراهی هر شش سازنده فیلم‌های در حال اکران، از آثار یکدیگر است.
چه کشورهایی در اردوی استعدادیابی جشنواره فیلم فجر حضور دارند؟۶۸ فیلمساز جوان از ۳۲ کشور جهان در کنار ۵۲ جوان ایرانی، در بخش دارالفنون سی‌وپنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر حضور خواهند داشت.
مادر «دی‌کاپریو» در دنیای بازیگری درگذشت«دارلین کیتس» بازیگری که در «چه چیزی گیلبرت گریپ را آزار می‌دهد» نقش مادر «لئوناردو دی‌کاپریو» را ایفا کرد، در سن ۶۹ سالگی درگذشت.
اجرای دوباره «مافیا» همزمان با روز جهانی تئاترنمایش «مافیا» به کارگردانی افروز فروزند همزمان با گرامیداشت روز جهانی تئاتر، اجرای دوباره خود را آغاز کرد.
تعداد نمایش:۱ ۲
۲۰ مورد، صفحه ۱ از ۲