English
به خانه سینما خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 

سرویس فرهنگی و هنری ایسناادامه...
استقرار ۱۰ تیم سلامت روان در پلاسکو برای مدیریت استرس و کاهش آلام آتش‌نشانانمعاون مرکز سلامت روانی و اجتماعی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اقدامات تیم سلامت روان در حادثه پلاسکو را تشریح کرد.
اضافه وزن اختلال و اشتباه در رفتار تغذیه روزمره استوارد سالن مرکز مشاوره تغذیه ورژیم درمانی که می شویم افراد زیادی روی صندلی‌های انتظار نشسته‌اند از بزرگ به کوچک، مرد وزن، پیر و جوان‌ چاق و لاغر، موجی از انگیزه و اراده در صحبت تک تک آنها موج می‌زند. جمعیتی که با هدف حرکت به سوی وزن سالم. به خود امید داده‌اند و تجربیات خود را باهم به اشتراک می گذارند.
استقبال آمریکا از انجام عملیات مشترک با روسیه/تکذیب خبر عملیات مشترک با روسیه از سوی پنتاگونسخنگوی کاخ سفید اعلام کرد که دونالد ترامپ حاضر است برای مقابله با گروه تروریستی داعش در سوریه، با روسیه عملیات نظامی مشترک انجام دهد.
قوچان‌نژاد: زیاد به فکر خودم نیستم/ دومین صعود پیاپی را خواهیم داشتمهاجم تیم ملی فوتبال ایران با بیان اینکه در بازی با آیندهوون سه گل خوب را به این تیم زده است گفت: امیدوارم تا پایان فصل گل‌های خوبی بزنم و تیم‌مان هم در بین سه تیم نخست لیگ باشد.
مراقب بمب‌های متحرک باشیدنماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: نظارت درستی بر مخازن سوخت مورد استفاده توسط خودروهای دوگانه ‌سوز صورت نمی‌گیرد.
وزیر صنعت خواستار افزایش کیفیت خودروهای داخلی شددر جدیدترین جلسه شورای سیاست‌گذاری خودرو وزیر صنعت، معدن و تجارت از خودروسازان خواست نسبت به افزایش کیفیت خودروهای تولیدی خود اقدام کنند.
تاخیر در عرضه پرچمدار جدید غول کره‌ایگلکسی S۸ سامسونگ در کنگره جهانی موبایل سال جاری حضور نخواهد داشت.
دو مشکل عمده باتری در گوشی‌های انفجاریبررسی گلکسی نوت ۷ سامسونگ نشان می‌دهد انفجار این گوشی به دلیل دو مشکل عمده مربوط به باتری رخ داده است.
لزوم توسعه فعالیت‌های فرهنگی در واحدهای دانشگاه آزادرییس دانشگاه آزاد اسلامی در چهاردهمین جلسه هیات امنای استان بوشهر که با حضور اعضا به منظور بررسی بودجه سال 96 دانشگاه آزاد اسلامی استان برگزار شد، با تاکید بر لزوم توسعه فعالیت های فرهنگی در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی، اظهار داشت: تا کنون 991 طرح ماندگار فرهنگی کالبدی، نهادی و رخدادی در این دانشگاه اجرایی شده است.
پیش‌بینی ترافیک سنگین در برخی بزرگراه‌های تهران به‌دلیل برفرییس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از پیش‌بینی ترافیک سنگین صبحگاهی به‌علت بارش برف در برخی از بزرگراه‌های پایتخت خبر داد.
تعداد نمایش:۱ ۲
۲۰ مورد، صفحه ۱ از ۲