English
به خانه سینما خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 

سرویس فرهنگی و هنری ایسناادامه...
از نواقص سیستم اطفای حریق و برق تئاترشهر تا مشکل ایمنی سالن چهارسوهفته گذشته که خبر اجرای مانوری سه مرحله‌ای در مجموعه تئاتر شهر در رسانه‌ها منتشر شد؛ پس از آن از اهداف و نتایج این مانور خبر خاصی اعلام نشد، موضوعی که ایسنا در گفت‌وگو با فرمانده عملیات مانور تئاتر شهر به بررسی آن پرداخته است.
/ در سینما و تئاتر چه خبر است؟/عرضه‌ی بسته‌ی فیلمی با عنوان «هدیه‌ای برای آقای رییس جمهور»، راهیابی فیلم زرد به جشنواره روسیه،برگزیده شدن «سوزنبان» در ایتالیا و... از جمله خبرهای سینما و تئاتر است.
قلب جشنواره «سارایوو» برای کارگردان اسکاریجشنواره فیلم «سارایوو» از «الیور استون» کارگردان مطرح آمریکایی با اعطای جایزه افتخاری قلب این رویداد سینمایی تقدیر می‌کند.
انتشار نخستین جلد از مجموعه آثار محمود استادمحمدنخستین جلد از مجموعه هفت‌جلدی آثار زنده‌یاد محمود استادمحمد سوم مرادماه همزمان با سالمرگ این هنرمند منتشر می‌شود.
تمجید از انیمیشن ایرانی در مجارستاننمایش انیمیشن کوتاه «استریپی» در جشنواره «کچکه‌مت» مجارستان با تمجید مدیران استودیو و انیمیشن‌سازان این کشور همراه شد.
سینمای کودک موضوع ویژه شورای صنفی نمایشسخنگوی شورای صنفی نمایش از تشکیل جلسه‌ای ویژه در این شورا برای بررسی اکران فیلم‌های کودک و نوجوان خبر داد.
سعی کردیم در همه صحنه‌ها بی طرف باشیمدر نشست نقد و بررسی مستند «انتهای خیابان پاستور» در کافه نقد اصفهان مطرح شد که «این مستند به خاطر این ساخته شد که مردم آینده را ببینند چون تاریخ تکرار می‌شود و متأسفانه مردم ایران هم حافظه تاریخی خوبی ندارند.»
بلیت‌های نجومی «اعتراف» باطل می‌شوندمدیر مجموعه تئاترشهر در پی بازار سیاهی که برای بلیت‌های نمایش «اعتراف» به وجود آمده است، با تاکید بر اینکه همه مسؤول هستیم این پدیده را بررسی کنیم، گفت: پیگیری‌های لازم برای شناسایی و باطل شدن بلیت صندلی‌هایی که با قیمت غیرمتعارف خرید و فروش شوند، انجام می‌شود.
با چشمان بسته به تئاتر شهر وارد می‌شوم!یک کارگردان تئاتر با تاکید بر اینکه باید فکر اساسی درباره‌ی وضعیت تئاتر شهر و محیط پیرامونی آن بشود، گفت: حضور افراد غیر فرهنگی مانند دستفروشان، دوره‌گردان و معتادان در اطراف تئاتر شهر همیشه آزار دهنده بوده و هست. البته بخش زیادی هم به خیلی از کسانی که خودشان را دایه دار فرهنگی می‌دانند، برمی‌گردد.
بهنوش بختیاری با «قصه پری دریایی» حکم سفیری گرفتدر مراسم فیلمنامه‌خوانی فانتزی «قصه پری دریایی»، لوح سفیر بنیاد بیماریهای نادر به بهنوش بختیاری بازیگر نقش «پری» اهدا شد.
تعداد نمایش:۱ ۲
۲۰ مورد، صفحه ۱ از ۲