English
به خانه سینما خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 

نامزدهای بیستمین جشن بزرگ سینمای ایران

 

بدون تاریخ بدون امضاء

بهترین فیلم:علی جلیلوند      

بهترین کارگردانی: وحید جلیلوند

بهترین فیلمنامه: علی زرنگار و وحید جلیلوند

بهترین فیلمبرداری: پیمان شادمان فر

بهترین بازیگر نقش اول مرد: امیر آقایی                    

بهترین بازیگر نقش مکمل زن: زکیه بهبهانی                               

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد:نوید محمد زاده

بهترین طراحی صحنه: محسن نصراللهی

بهترین صدابرداری: امین میرشکاری

بهترین چهره پردازی:عبدالله اسکندری

 

 

به وقت شام

بهترین فیلم: محمد خزاعی

بهترین کارگردانی: ابراهیم حاتمی کیا

بهترین تدوین: مهرداد خوشبخت

بهترین صدابرداری: طاهر پیشوایی

بهترین صداگذاری: علیرضا علویان

بهترین جلوه های میدانی: محسن روزبهانی

بهترین جلوه های بصری: سید هادی اسلامی

 

خوک

بهترین فیلم: مانی حقیقی

بهترین کارگردانی: مانی حقیقی

بهترین فیلمنامه: مانی حقیقی                                     

بهترین بازیگر نقش اول مرد: حسن معجونی

بهترین بازیگر نقش مکمل زن: لیلی رشیدی

بهترین موسیقی فیلم: پیمان یزدانیان

بهترین طراحی لباس: نگار نعمتی

بهترین صداگذاری: امیر حسین قاسمی

بهترین چهره پردازی: مهرداد میرکیانی

بهترین جلوه های میدانی: ایمان کرمیان

 

عصبانی نیستم

بهترین فیلم: رضا درمیشیان

بهترین کارگردانی: رضا درمیشیان

بهترین فیلمنامه: رضا درمیشیان

بهترین بازیگر نقش اول مرد: نوید محمدزاده

بهترین صداگذاری: محمدرضا دلپاک و رضا نریمی زاده

 

فراری

بهترین فیلم: جهانگیر کوثری

بهترین تدوین: حسن حسندوست

بهترین صدابرداری: پرویز آبنار

 

ائو (خانه)

بهترین کارگردانی: اصغر یوسفی نژاد

بهترین بازیگر نقش اول زن: محدثه حیرت

 

خفه گی

بهترین کارگردانی: فریدون جیرانی

بهترین فیلمبرداری: مسعود سلامی

بهترین تدوین: بهرام دهقانی

بهترین بازیگر نقش اول زن: الناز شاکردوست

بهترین بازیگر نقش اول مرد: نوید محمد زاده

بهترین موسیقی فیلم: کارن همایونفر

بهترین جلوه های میدانی: آرش آقابیگ

 

خجالت نکش

بهترین فیلمنامه: رضا مقصودی و افرا جورابلو

بهترین بازیگر نقش اول زن: شبنم مقدمی

 

زادبوم

بهترین فیلمنامه: فرید مصطفوی و ابوالحسن داودی

 

 

سارا و آیدا

بهترین فیلمنامه: امیر عربی

بهترین تدوین: احمد مرادپور

بهترین بازیگر نقش اول زن: غزل شاکری

بهترین بازیگر نقش مکمل زن: پگاه آهنگرانی

 بهترین جلوه های بصری: بهنام خاکسار

 

دلم میخواد

بهترین فیلمبرداری: داود امیری

 

قاتل اهلی

بهترین فیلمبرداری: فرشاد محمدی

بهترین موسیقی فیلم: بهزاد عبدی

 

نگار

بهترین فیلمبرداری: بهرام بدخشانی

بهترین تدوین: بهرام دهقانی

 

بیست و یک روز بعد

بهترین تدوین: محمدرضا موئینی و هدا موئینی

 بهترین طراحی صحنه: کامیاب امین عشایری

 بهترین طراحی لباس: کامیاب امین عشایری

 

رفتن

بهترین بازیگر نقش اول زن: فرشته حسینی

 

شماره 17 سهیلا

بهترین بازیگر نقش اول زن: زهرا داودنژاد

 

سد معبر

بهترین بازیگر نقش اول مرد: حامد بهداد

 بهترین بازیگر نقش مکمل مرد: نادر فلاح

 بهترین طراحی صحنه: حجت اشتری

 

جشن دلتنگی

بهترین بازیگر نقش مکمل زن: پانته آ پناهی ها

 بهترین صداگذاری: محمود موسوی نژاد

 

ناخواسته

بهترین بازیگر نقش مکمل زن: مهتاب کرامتی

 

ایتالیا ایتالیا

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد: فرید سجادی حسینی

 

 

پل خواب

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد: اکبر زنجانپور

بهترین صدابرداری: رشید دانشمند

 

چهارراه استانبول

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد: مسعود کرامتی

بهترین موسیقی فیلم: آرمان موسی پور

بهترین چهره پردازی: عباس عباسی

بهترین جلوه های بصری: فرید ناظرفصیحی

 

کارگر ساده نیازمندیم

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد: بهرام افشاری

 

فیلشاه

بهترین موسیقی فیلم: ستار اورکی

 

ملی و راه های نرفته

بهترین موسیقی فیلم: امیر معینی

 

مالاریا

بهترین طراحی صحنه: کیوان مقدم

 

هجوم

بهترین طراحی صحنه: امیر اثباتی

 بهترین طراحی لباس: امیر اثباتی، نازنین توسلی

 

اسرافیل

بهترین طراحی لباس: سارا سمیعی

بهترین صدابرداری: جهانگیر میرشکاری و مهدی ابراهیم زاده

 

تابستان داغ

بهترین طراحی لباس: نازنین خزائی

 

حریم شخصی

بهترین صداگذاری: آرش قاسمی

 

آپاندیس

بهترین چهره پردازی: محسن ملکی

 

مصادره

بهترین چهره پردازی: نوید فرح مرزی

 

 اشنوگل

بهترین جلوه های میدانی: حمید رسولیان

 

سوگ

بهترین جلوه های میدانی: عباس شوقی

 

شکلاتی

بهترین جلوه های بصری: امیر ولیخانی