English
به خانه سینما خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 

اخبار

فراخوان شرکت در ورک‌شاپ «طرح و گسترش طرح» با مشارکت شبکه ZDF آلمان

فراخوان شرکت در ورک‌شاپ «طرح و گسترش طرح» با مشارکت شبکه ZDF آلمان
خانه سینمای ایران و انجمن تهیه کنندگان سینمای مستند ایران با همکاری شبکه تلویزیونی ZDF آلمان قصد دارد یک ورک‌شاپ «طرح و گسترش طرح» را در پاییز امسال در خانه سینما برگزار کند. این ورک‌شاپ زیر نظر مدیران تهیه و تولید شبکه ZDF و به مدت سه روز با بررسی طرح‌های ارسالی مستند سازان و گسترش طرح های منتخب برای تولید مشترک همراه خواهد بود.

 

مستند سازان علاقه‌مند به شرکت در این ورک‌شاپ می‌توانند با تکمیل فرم شرکت و فرستادن اطلاعات لازم، درخواست خود را به دبیر خانه انجمن تهیه‌کنندگان سینمای مستند ایران به آدرس ایمیل زیر بفرستند:

آدرس ایمیل: info@aoidp.com

شرایط شرکت در ورک‌شاپ:

1. مستند سازان (تهیه کننده یا کارگردان) با حداقل ساخت 3 فیلم مستند مستقل٬ یا عضویت در یکی از انجمن های مستند خانه سینما.

2. ارسال و تکمیل فرم در خواست تا تاریخ 20 مهرماه 1395

3. الویت با طرح‌های مستندی است که زمان آن‌ها حدود 30 دقیقه باشد. اما طرح‌های بلندتر نیز بررسی خواهند شد.

4. طرح های ارسالی باید در مرحله قبل از تولید باشند.

توضیحات: کلیه طرح ها بعد از بررسی در دو مرحله انتخاب خواهند شد. در مرحله اول  حدود ۵۰ طرح انتخاب می‌شوند که به زبان انگلیسی یا آلمانی ترجمه می‌شوند. درصورت نیاز، از فرستنده طرح ضمائم تکمیلی بیشتری در خواست می‌شود. طرح‌ها در این مرحله توسط هیأت ژوری شبکه ZDF و انجمن تهیه‌کنندگان سینمای  مستند ایران بررسی خواهند شد، سپس ۱۲ طرح برای ورک‌شاپ «طرح و گسترش طرح» انتخاب می‌شود. این ۱۲ طرح در یک ورک‌شاپ ۳ روزه زیر نظر مدرسان و مدیران تولید شبکه ZDF بررسی و گسترش پیدا خواهند کرد.

 

فرم در خواست شرکت در ورک‌شاپ «طرح و گسترش طرح»فرم در خواست شرکت در ورک‌شاپ «طرح و گسترش طرح»

 


۲۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۲۸

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500