English
به خانه سینما خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 

اخبار

حضور خانواده سینمای ایران در کنار زلزله زدگان استان کرمانشاه

حضور خانواده سینمای ایران در کنار زلزله زدگان استان کرمانشاه
جمعی از اعضای خانواده سینمای ایران در راستای انجام وظایف مدنی و اجتماعی خود و به منظور ابزار همدردی و اعطای کمک‌های جمع‌آوری شده از سوی سینماگران ایران، ظهر روز چهارشنبه 24 آبان عازم شهر کرمانشاه شدند. از ساعات اولیه وقوع زلزله دلخراش استان کرمانشاه و اطلاع از وسعت این حادثه بخصوص در شهرهای سرپل ذهاب، قصر شیرین، ازگله و دالاهو، خانواده سینمای ایران متشکل از سینماگران،مدیران و فعالان سینمایی برای کمک به مردم مناطق زلزله زده اعلام آمادگی کرده و نخستین کاروان خانواده سینمای ایران، ظهر روز چهارشنبه 24 آبان عازم شهر کرمانشاه شد.
قرار است در این سفر گروهی از خانواده سینمای ایران ابتدا با سفر به شهر کرمانشاه ضمن حضور در ستاد مدیریت بحران از نزدیک در جریان روند امدادرسانی قرار گیرند و سپس طبق برنامه‌ریزی از پیش انجام شده، در راستای انجام وظایف مدنی و اجتماعی خود و حضور التیام بخش در کنار مردم آسیب دیده، کمک‌های جمع‌آوری شده را در مناطق آسیب دیده، در اختیار مسولان امر قرار خواهند داد.

تعدادی از بازیگران و سینماگران هم در همان ساعات اولیه وقوع زلزله استان کرمانشاه برای حضور در جمع امدادرسانان خود را به مناطق آسیب دیده رسانده‌اند.

پیش از این و در زمان وقع زلزله در شهرهای بم استان کرمان و اهر،ورزقان و هریس آذربایجان شرقی نیز خانواده بزرگ سینمای ایران همپای با دیگر اقشار جامعه به کمک مردم آسیب دیده برخواست که این حرکت مدنی ضمن کاهش آلام و آسیب‌های روحی و جسمی مردم، منجر به ساخت چندین بنای آموزشی در این شهرها شد.
۲۴ آبان ۱۳۹۶ ۱۵:۵۳

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500