English
به خانه سینما خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 

اخبار

بیانیه انجمن تهیه کنندگان مستقل سینمای ایران

بیانیه انجمن تهیه کنندگان مستقل سینمای ایران
انجمن تهیه کنندگان مستقل سینمای ایران خواستار حفظ حقوق تهیه کنندگان سینمای ایران از پخش آگهی ها در پلتفرم های نمایش خانگی شد. متن بیانیه انجمن تهیه کنندگان سینمای ایران به شرح زیر است:

« هنگام تماشای آثار سینمایی در پلتفرم‌های نمایش خانگی همواره شاهد تبلیغات و آگهی هایی هستیم که در ابتدا یا در طول فیلم های سینمایی به نمایش درمی آیند.

انجمن تهیه کنندگان سینمای ایران بر این باور است که تعداد و شیوه نمایش آگهی ها می بایست به گونه ای باشد که موجب آزار تماشاگران نگردد. از طرفی می بایست سهم و حقوق تهیه کنندگان سینمای ایران از آگهی ها مشخص شود.»

از این رو انجمن مستقل از تمامی  همکاران تهیه کننده درخواست دارد در قراردادهای خود با پلتفرم‌ها حتما سهم خود از درآمد آگهی را مشخص نمایند و پلتفرم‌ها نیز ملزم به پخش آگهی های صاحب اثر همزمان با نمایش فیلم هستند.

انجمن تهیه کنندگان مستقل سینمای ایران همچنین به انجمن های نوپایی که بفرموده و برای مقابله با انجمن برخط و دیگر اصناف حرفه ای  تشکیل  شده اند توصیه می کند  به جای رفتارهای غیر صنفی و نان بنرخ روز خوردن به دنبال تجربه اندوزی و حمایت از  اعضاو تولیداتی باشند که رضایت  تماشاگران را در پی داشته باشد نه فقط تقویت مراکز ممیزی و جلب نظر آنان.

انجمن تهیه کنندگان مستقل سینمای ایران»

۱۸ شهریور ۱۴۰۲ ۱۲:۱۹

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500