English
به خانه سینما خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 

اخبار

نامزدهای فیلم مستند هفدهمین جشن سینمای ایران

نامزدهای فیلم مستند هفدهمین جشن سینمای ایران
فهرست اسامی نامزدهای فیلم مستند هفدهمین جشن سینمای ایران اعلام شد.  

روابط عمومی هفدهمین جشن خانه سینما ضمن اعلام خبر فوق  افزود، هیات داوران بخش مستند پس از بازبینی و ارزیابی فنی، هنری و حرفه ای و پس از جمع آوری و شمارش آرا، نتایج زیر را برای دریافت تندیس و دیپلم افتخار هفدهمین جشن خانه سینما  اعلام کرد.

*نامزدهای بهترین تهیه کنندگی فیلم کوتاه مستند

1-     بافندگان خیال                    به تهیه کنندگی          محمد صادق جعفری

2-   خون بازی                             به تهیه کنندگی          مصطفی شیری

3-   زخم                                      به تهیه کنندگی          علی شاهیده

 

*نامزدهای بهترین کارگردانی فیلم کوتاه مستند

1-   محمد صادق جعفری                 برای فیلم                 بافندگان خیال                     

2-   مصطفی شیری                       برای فیلم                 خون بازی                 

3-   مهدی موسوی                        برای فیلم                 زخم

*نامزدهای بهترین تهیه کنندگی فیلم نیمه بلند مستند

1-   با زبان خاموش                                به تهیه کنندگی          منوچهر مشیری

2-   دَمِ صبح                                             به تهیه کنندگی            محسن استادعلی- نسرین عبدی

3-   سیاهان جنوب                                 به تهیه کنندگی          فرهاد ورهرام

4-   عروسک­ها نمی دانند                        به تهیه کنندگی          نوا رضوانی

*نامزدهای بهترین کارگردان فیلم نیمه بلند مستند

1-   منوچهر مشیری                     برای فیلم                 با زبان خاموش  

2-   محسن استادعلی                 برای فیلم                 دَمِ صبح                   

3-   فرهاد ورهرام                         برای فیلم                 سیاهان جنوب

4-   نوا رضوانی                            برای فیلم                 عروسک­ها نمی­دانند               

*نامزدهای بهترین تهیه کنندگی فیلم بلند مستند

1-   آتلان                                              به تهیه کنندگی                    معین کریم­ الدینی

2-   اهالی خیابان یک طرفه              به تهیه کنندگی                    مهدی باقری

3-   چنارستان                                      به تهیه کنندگی                    هادی آفریده

4-   زِمناکو                                           به تهیه کنندگی                    محمد شکیبانیا

5-   من می­خوام شاه بشم                به تهیه کنندگی                    سحر رضوی ابراهیمی     

*نامزدهای بهترین کارگردان فیلم بلند مستند

1-   معین کریم ­الدینی                    برای فیلم       آتلان             

2-   مهدی باقری                         برای فیلم       اهالی خیابان یکطرفه               

3-   هادی آفریده                         برای فیلم       چنارستان       

4-   مهدی قربان­پور                       برای فیلم       زِمناکو           

5-   مهدی گنجی                        برای فیلم       من می­خوام شاه بشم     

*نامزدهای بهترین پژوهش

1-   معین کریم ­الدینی- فاطمه سرافراز            برای فیلم                 آتلان

2-   هادی آفریده                                                 برای فیلم                 چنارستان       

3-   آرش اسحاقی                                              برای فیلم                 خرابات

4-   محسن استادعلی                                       برای فیلم                 دَمِ صبح

5-   مهدی قربان­پور                                               برای فیلم                 زِمناکو           

*نامزدهای بهترین فیلمبرداری

1-   سامان لطفیان                             برای فیلم                 آتلان

2-   محمدرضا تیموری                          برای فیلم                 اهالی خیابان یکطرفه

3-   دلاور دوستانیان                            برای فیلم                 زندگی پنهان

4-   محمدرضا تیموری                          برای فیلم                 سیاهان جنوب

5-   مهدی گنجی                                  برای فیلم                 من می خوام شاه بشم

*نامزدهای بهترین تدوین

1-   معین کریم ­الدینی                            برای فیلم                 آتلان

2-   مهدی باقری- فرحناز شریفی       برای فیلم                 اهالی خیابان یکطرفه

3-   بابک حیدری                                    برای فیلم                 دَمِ صبح

4-   ارسلان امیری                                 برای فیلم                 زِمناکو

5-   اسماعیل منصف                             برای فیلم                 من می­خوام شاه بشم

 

*نامزدهای بهترین صدا

1-   طاهر پیشوایی- مهرداد جلوخانی                                                    برای فیلم                 آتلان

2-   حسن شبانکاره- مهرشاد ملکوتی                                                    برای فیلم                اهالی خیابان یکطرفه     

3-   حسن شبانکاره- مهرشاد ملکوتی                                                      برای فیلم                 چنارستان

4-    هادی ساعد محکم- کیومرث سبحانی-احسان افشاریان                برای فیلم                   زِمناکو

5-   مهدی گنجی- حسن مهدوی- رضا گدازگر                                             برای فیلم                 من می­خوام شاه بشم

 

*نامزدهای بهترین موسیقی

1-   آریا عظیمی­ نژاد                                برای فیلم                 آتلان

2-   حسین فاضل                                   برای فیلم                 پسر حاج علی

3-   محمدرضا علیقلی                            برای فیلم                 سیاهان جنوب

4-   میلاد موحدی                                  برای فیلم                 فلک ناز

5-   شعیب کمین­ پور- امین بهروز ­زاده    برای فیلم                 من می­خوام شاه بشم

 

 

 

 

 

۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۴۲

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500